fbpx

У вас не вийшло вступити до бажаного навчального закладу влітку? Або ж ви остаточно вирішили вчитися в Польщі тільки зараз? Тоді в нас для вас приємна новина — ще 1 грудня 2022 року стартував зимовий набір до вищих навчальних закладів Польщі!

Це чудова можливість для вас здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, інженер чи магістр! Так, етап набору абітурієнтів розпочався 1 грудня, але час до 15 січня у вас ще є! Тому не роздумуйте, а гайда подавати заявку. В разі успішної відповіді розпочати навчання ви зможете в березні.

Відзначимо, що це, мабуть, головна та дуже важлива відмінність польської системи вищої освіти від української. Бо в Україні набір студентів відбувається лише раз на рік, а в Польщі — двічі. Є головний етап відбору, який триває влітку. В цьому випадку студенти починають своє навчання в жовтні. А є додатковий етап, коли набір проводиться взимку, а студенти, що його пройшли, приступають до навчального процесу в березні.

І саме цей додатковий набір робить навчання в Польщі ще більш привабливим та конкурентним. Бо студенти, які з якихось причин не змогли вчасно податися в літню кампанію, мають чудову можливість не втрачати час даремно, а спробувати свої сили знову й розпочати навчання вже зараз.

Деякі державні та приватні польські ВНЗ проводять зимові вступні кампанії без будь-яких змін в правилах вступу та навчального процесу. Це якщо порівнювати з головним етапом відбору. Зауважимо, що практику додаткового набору вигадали не в Польщі. Це тенденція, яка розповсюджена по всій Європі. Тому, коли ви бажаєте навчатися не в Польщі, а в іншій країні Європи, то радимо помоніторити — можливо ВНЗ в країні, яка вас цікавить, теж розпочато зимовий відбір.

В будь-якому випадку ви добре знаєте, що можете звернутися до нас із питаннями щодо навчання закордоном. Можете написати нам на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *