fbpx

Знання іноземних мов – переваги вивчення

Коли мова заходить про необхідність знання іноземних мов, то більшість людей вважають це саме “необхідністю” і навіть не замислюються над тим, що вивчення мов – це корисно, цікаво, пізнавально і може повністю змінити життя людини!

Двомовність може допомогти в пошуках нової роботи, в покращенні здоров’я і навіть в пошуках захоплюючих пригод. Але якщо говорити більш приземленими словами, то двомовність допоможе вам банально знайти туалет коли ви, наприклад, відвідаєте Лондон чи Рим. 

Людина, яка володіє кількома мовами, ніколи не загубиться в іншій країні! А недавні дослідження довели, що знання іноземних мов – це шлях до успіху. Сучасний світ швидко рухається і розвивається. І в ньому все більше має значення вміння спілкуватися іншими мовами та обробляти величезні обсяги інформації.

“Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина” – ця приказка сьогодні актуальна як ніколи. Саме тому ГО “Atomy” проводять чимало курсів по вивченню англійської, німецької і польської мови для всіх бажаючих!

Наразі ми проводимо набір учнів в группу по вивченню польської мови. І про всі деталі, переваги і тонкощі вивчення саме польської мови ви можете дізнатися ТУТ.

А поки ми розглянемо переваги знання іноземних мов.

Ключові переваги знання іноземних мов

Якщо ви володієте кількома мовами, то ви всебічно розвинена людина, яка володіє кращими здібностями до пізнання всього нового. Як правило, багатомовні люди більш впевнені. Особливо в спілкуванні з іншими.

Кожна мова є ключем, що відкриває двері до нового світу, нових традицій. До того ж вивчення іншої мови має декілька суттєвих переваг:

  • процес навчання сприяє покращенню пам’яті і концепції спілкування. Крім того, люди, які вчать інші мови, починають краще відчувати рідну мову;
  • можливість більш глибоко вивчати і досліджувати культуру і історію інших країн, народів;
  • двомовність – це можливість отримати перспективну і високооплачувану роботу, вступити в навчальний заклад іншої країни. Знання мови – це перевага в конкуренції серед претендентів на робоче місце і місце в навчальному закладі;
  • розвиток креативного мислення;
  • можливість подорожувати різними країнами без остраху мовного бар’єру, навіть якщо знання мови лише базове;
  • можливість отримати більш високу посаду, оскільки все більше компанії започатковують тісну співпрацю з компаніями інших країн. І знання іншої мови – це можливість зарекомендувати себе як перспективного працівника.

Володіючи мовою іншої країни, ви значно розширюєте коло спілкування, вивчає культуру іншої країни, її звичаї і цінності народу.

Якщо ви студент, який планує навчатись за кордоном, то знання мови тої країни, до якої ви приїжджаєте на навчання, значно полегшує засвоєння учбового матеріалу, адаптацію і т.д. Саме тому багато навчальних закладів створюють мовні програми для студентів з інших країн. 

ГО “Atomy” теж мають декілька мовних програм, як було згадано на початку статті. Більше того, ми навіть влаштовуємо пізнавальні екскурсії для дітей в інші країни – мовні табори! Щоб дізнатися більше, ви можете звернутися до наших менеджерів для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ консультації за телефонами – ?+380674550190, ?+380993675750.

Також ви можете надіслати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або просто заповніть форму під цим записом і ми з вами зв’яжемося:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *