fbpx

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща)

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща)Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща).

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща) запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Школа знаходиться у мальовничому місті Пултуск поблизу Варшави, на березі річки Нарев. 

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa – це заклад у якому навчання проводиться з застосуванням інноваційних технологій та новітніх підходів. Висока ефективність та рівень навчання досягається завдяки залученню до проведення занять висококваліфікованих викладачів, які вкладають у своїх учнів не тільки знання, а і частинку своєї душі. 

Існує тісна співпраця дирекції Zespół Szkół im.Bolesława Prusa та ректоратом Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora та інших вищих навчальних закладів Польщі. Також перевагою навчального закладу є сучасні лекційні зали, добре оснащені лабораторії і аудиторії для практичних занять.

Термін навчання – 5 років:

  • технік харчування та гастрономічних послуг;
  • технік організації реклами;
  • перукар;
  • технік організації туристики

Для учнів – іноземців додатково протягом 12 місяців будуть проводитись додаткові заняття з вивчення польської мови. 

Учні, що зарекомендували себе як добросовісні та працьовиті, і навчаються на напрямках підготовки technik żywienia i usług gastronomicznych мають можливість проходити практики у країнах Євросоюзу.

Також учні, середній бал яких вищий за «4,5», мають право претендувати на стипендію.

Навчання у Zespół Szkół im.Bolesława Prusa є БЕЗКОШТОВНИМ. Батьки оплачують проживання, харчування та медичне страхування для своїх неповнолітніх дітей, які навчаються і проживають на території Республіки Польща.

Обов’язковою умовою для зарахування на навчання до Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск є знання польської мови (не нижче рівня А2) та проходження співбесіди.

Один коментар до “Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *