fbpx

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej у м. Раковіце Великі

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi LwóweckiejZespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej в м. Великі Раковіце.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej у м. Раковіце Великі запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych – це заклад, метою якого є забезпечення якісної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл з можливістю поглибленого вивчення певних напрямків, а саме: 

– логістика, 

– готельна справа, 

– технологія харчування та гастрономічних послуг, 

– архітектура та ландшафтний дизайн,

– автомеханіка,

– механізація сільського господарства,

– економіка,

– інформатика,

мехатроніка

Для учнів-іноземців додатково протягом першого року навчання проводяться заняття з вивчення польської мови. 

Школа знаходиться у мальовничому містечку Раковіце Великі (Республіка Польща) поблизу Вроцлава (50 км до кордону з Німеччиною).

Учні проживають у гуртожитку, який знаходиться на території навчального закладу. Вся територія школи знаходиться під охороною, учні перебувають під постійним наглядом опікунів.

Також на території школи є їдальня, де учні отримують якісне триразове харчування.

Навчання є безкоштовним. Батьки оплачують проживання, харчування та медичне страхування для своїх неповнолітніх дітей, які навчаються і проживають на території Республіки Польща.

Обов’язковою умовою для зарахування на навчання до Zespółu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich є знання польської мови (не нижче рівня А2) та проходження співбесіди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *