fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Навчання в технікумах Польщі – це гарний початок для того, щоб забезпечити собі успішний кар’єрний старт. Технікумів в Польщі багато і кожен з них має свої особливості. Наприклад, технікум імені Твардовського – це навчальний заклад, де студентам пропонують додаткові години з обраних предметів матури, навчання в дружній атмосфері та можливість брати участь у цікавих проєктах ЄС.

Сьогодні ми розглянемо напрямки навчання, учні можуть обрати для подальшого навчання в технікумі.

Напрямки навчання

Отже, в технікумі імені Твардовського студенти можуть обрати один з наступних професійних напрямків для подальшого навчання:

  • фото та мультимедійний технік;
  • рекламні прийоми;
  • технік-перукар;
  • технік з організації туризму.

Технік перукарських послуг — це напрямок, який створює багато можливостей, дві з яких — сучасні і добре обладнані перукарські студії, розташовані на території школи, під пильним оком вчителів-спеціалістів, стрижки, натхненні останніми тенденціями моди, система постійного випрямлення волосся, укладки та всі види перманентних, інноваційних технік фарбування, випадкові зачіски, процедури для волосся з проблеми. Ми маємо новітнє перукарське обладнання, яке дозволяє готувати майбутніх випускників до роботи в професійних перукарнях. Виховуємо майбутніх перукарів, стилістів, візажистів відповідно до сучасних тенденцій.

Технік з організації туризму — це професія широкого профілю, яка дозволяє спеціалізуватися на: туристичній інформації, організації конференц-сервісу, культурній анімації.

Ми надаємо студентам освіту в сучасно обладнаних професійних студіях, пропонуємо стажування в привабливих місцях нашої країни (пансіонати, готелі, ресторани, туристичні агентства).

Технік з реклами — ми готуємо фахівців в області маркетингу, організації та психології реклами, зв’язків з громадськістю, основ комп’ютерної графіки. Проводимо заняття в сучасно обладнаних професійних лабораторіях.

Технік фотографії та мультимедіа — ця професія поєднує в собі технічні навички з чутливістю на естетику. Організація знімального майданчика, запис і обробка зображень, виконання графічних робіт і інтернет-мультимедійних проєктів – лише деякі із завдань фотографа та мультимедійного техніка. Випускник цього напряму навчання може працювати в рекламних агентствах, графічних і фотостудіях, поліційних лабораторіях, редакціях газет, видавництвах, друкарнях, теле- і кіностудіях.

Про навчання в технікумі

Колектив навчального закладу дає змогу здобути цікаву професію, готує випускників до роботи в Польщі та країнах Європейського Союзу, дає можливість широко розвинути їхні інтереси через реалізацію позакласної роботи з урахуванням індивідуальних потреб учня. 

Випускники вивчають технічні та гуманітарні спеціальності та готові до ведення власного бізнесу. Технікум бере участь у реалізації проєктів ЄС, міжнародної освітньої програми e-Twinning.

В рамках освітньої програми e-Twinning технікум реалізував проєкти зі школами-партнерами Іспанії – «Green travelers» – туристична група та Хорватії – «Виразіть себе своєю зачіскою» (перукарі). Проєкт отримав Європейський знак якості. 

Важливий нюанс – технікум пристосований для навчання учнів з особливими освітніми потребами. Тому ми дуже радимо зробити ставку на майбутнє та обрати цікаву професію в технікумі імені Твардовського!

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *