fbpx

Студентські роки – це час для розвитку та пошуку власного шляху. Якщо ви навчаєтеся в польському університеті та виявили, що ваш поточний факультет не відповідає вашим інтересам або амбіціям, переведення на інший факультет може бути гарним варіантом. Тут ми розглянемо, як це зробити.

Крок 1: Вивчення Правил та Процедур

Перш за все, вам слід вивчити правила та процедури, які встановлені вашим університетом щодо переведення студентів на інший факультет. Кожен університет може мати власні правила, тому важливо ознайомитися з ними на вебсайті вашого навчального закладу або звернутися до деканату.

Крок 2: Вибір Нового Факультету та Спеціальності

Після того, як ви розумієте процедури переведення, визначте, на який факультет та спеціальність ви бажаєте перейти. Ретельно дослідіть навчальні програми, предмети та можливості, які пропонує новий факультет. Впевніться, що вони відповідають вашим академічним та професійним інтересам.

Крок 3: Звернення до Деканату

Зазвичай процедура переведення передбачає подання заяви до деканату вашого поточного факультету та факультету, на який ви хочете перейти. У заяві зазвичай вам потрібно обґрунтувати своє бажання змінити факультет.

Крок 4: Додаткові Вимоги та Співбесіди

Ваш університет може вимагати від вас додаткових документів, які підтверджують ваші здібності та мотивацію для переведення. Деякі університети можуть навіть проводити співбесіди, де вам слід відповісти на питання щодо вашого переведення.

Крок 5: Рішення та Реєстрація

Після подання заяви та всіх необхідних документів, вам слід чекати на рішення деканату щодо вашого переведення. Якщо ваша заява прийнята, деканат надасть вам вказівки щодо реєстрації на новому факультеті та всіх інших кроках, які вам слід виконати.

Підсумуємо

Переведення на інший факультет у польському університеті – це важливе рішення, яке може суттєво вплинути на вашу освіту та майбутню кар’єру. Тому важливо ретельно планувати та вивчати всі аспекти цього процесу. Не соромтесь звертатися до консультантів університету для отримання порад та допомоги під час переведення. Вдалих вам змін та успіхів у навчанні на новому факультеті!

Якщо ви тільки закінчуєте школу та вже замислюєтеся над тим, який вищий навчальний заклад обрати для здобуття вищої освіти та що взагалі для цього потрібно, то ми з радістю допоможемо вам! Просто пишіть  до нас на  пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *