fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Сьогодні англійська мова є невід’ємною частиною нашого життя. В багатьох школах і інших навчальних закладах вивчають англійську. До вивчення часто долучаються і ті, хто не вчив цієї мови раніше. Для цього було створено чимало різних курсів для дорослих, підлітків і дітей.

Команда ГО “Atomy” також має свою програму по вивченню англійської мови і радо запрошує вас долучитися до процесу навчання. Особливо, якщо ви плануєте навчатись в Польщі, де англійську вивчають обов’язково. Більше того, в деяких ВНЗ навіть викладають англійською. 

В будь-якому випадку знати англійську мову – це корисно так само, як і будь-яку іншу іноземну мову! Тому виникає логічне питання – чи існують способи прискорити процес вивчення мови? Спробуємо розібратися в цьому питанні разом.

Вчіться щодня

А почнемо ми з того, що вивчити англійську швидко – неможливо, якщо не докладати зусиль і не працювати над поставленою метою щодня. Успіх вивчення іноземної мови полягає в постійності і повторенні матеріалу.

Є кілька причин, чому англійську потрібно вчити постійно:

  • це найшвидший спосіб вивчити мову;
  • так ви запроваджуєте нову звичку, яка в майбутньому дозволять вивчати мову прискорено;
  • щоденне повторення сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Якщо говорити чесно, то ми з вами чудово розуміємо, що швидко вивчити англійську мову неможливо, якщо просто відвідувати заняття на курсах двічі на тиждень. Звісно, курси можуть бути суперкласними, як в “Atomy”, з файними викладачами. Та 90 % роботи залежить від самостійного вивчення!

Поставте собі мету

Зазвичай, більшість майбутніх студентів вивчають англійську мову в школі. Тому можна умовно припустити, що рівень її знання сягає А2. Якщо у вас так, то вашою наступною метою повинен стати рівень С1, сягнути якого ви хочете приблизно за 7 місяців. 

Саме так має виглядати реальна мета із строком її виконання – дедлайном. Важливо, щоб ваша мета була реально досяжною і при цьому не менш амбітною! Ставлячи недосяжну мету, ви точно швидко закините процес навчання. Якщо ж мета буде залегкою, то ви просто не відчуєте прогресу, а отже і мотивації.

Сформувавши мету, вам потрібно скласти план з наступними пунктами:

  • скільки часу ви будете приділяти заняттям;
  • що саме ви будете робите.

Всього два пункти плану дозволять отримати більш точне уявлення про майбутнє навчання, а в подальшому дозволить відстежити прогрес. Проте не забувайте, що вивчення іноземної мови, бідь-якої, – це довгі роки практики!

В цьому процесі немає кінцевої точки – є лише процес, який триває дуже довго. Але за допомогою якісної навчальної програми можна отримати певний фундамент, від якого ви будете відштовхуватись під час практичних занять. 

Читання книг допоможе

Ми з вами дуже добре знаємо, що начитана людина – це розумна людина! З вивченням іноземних мов все так само. Щоб закріпити отримані знання і збагатити словарний запас – читайте англомовні книжки. Гадаєте, що це банально? Але насправді читання допоможе вам не тільки розширити ваш словниковий запас і швидко вивчити англійську, зрозуміти сленг і розвинути зорову пам’ять. 

Більше того, читаючи книжки, ви в рази прискорите вивчення англійської мови, а це і є ваша головна мета!

Виникає питання – що саме читати?

Найкращий варіант – це читати новини. Тому що більшість новинних статей пишуть простою і зрозумілою мовою, з правильною граматикою і зрозумілим для сприйняття текстом. 

Та якщо ви бажаєте читати художню література, то це теж гарний варіант! Головне обрати те, що вам до душі. Єдине, що ми вам наполегливо порадимо – починайте з маленьких оповідань. Читаючи товсті романи, ви не досягнете бажаної мети.

Подорожуйте

І ще – якщо маєте можливість, подорожуйте! Це дозволить вам непросто поєднати приємне з корисним, а цілком зануритись в мовне середовище. Для вас це буде можливістю вивчити нову для себе культуру. Адже людина, яка вивчає іноземну мову, паралельно торкається і традицій тієї країни, чию мову вивчає.

Підсумуємо

При вивченні англійської мови важливо не перевантажити себе. Не намагайтесь запам’ятати велику кількість слів за один раз. Мати великий словарний запас – це, звісно, добре, але за статистикою щоб спілкуватися з англомовною людиною потрібно знати зовсім небагато слів.

А ще прискорити вивчення іноземної можна за допомогою мобільного додатку. Якого саме? Це вже на ваш розсуд. Тут варто почитати відгуки в інтернеті і обрати саме те, що підійде саме вам.

Яку ще можемо дати пораду наостанок? Не зубрити граматику! Дивно, правда? Але ж ми вам не кажемо, що граматика – це неважливо. Якраз навпаки – знати і розуміти граматичні правила потрібно. Та просто повірте, вам навряд знадобиться герундій, щоб спілкуватися з носіями англійської мови.Якщо ж ви саме шукаєте зручний курс для того, щоб записатися на вивчення англійської мови, то ви вже знаєте – найкращі викладачі у нас! Тому не гайте часу і звертайтесь до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Також нам можна написати на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнюйте форму під цим записом. ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *