fbpx

Як піклуватися про себе та підтримувати дітей?

В наш не простий час дуже важливо вміти піклуватися про себе та підтримувати дітей. Тому є багато освітніх платформ, де психологи дають компетентні поради, як втримати свій емоційний стан в стабільності. Адже саме від дорослих залежить спокій дітей!

Сьогодні хочемо познайомити вас із Програмою соціальної підтримки для шкіл та дитячих садочків “Безпечний простір”. На каналі зовсім небагато відео, але вони будуть для вас дуже корисними.

Власне, мова йде про серію коротких анімаційних відеороликів, що пояснюють, як працює стрес та як підтримувати дітей зберігаючи власний ресурс.

Всі відео за посиланням: https://www.youtube.com/@safespace.kmarehab

Серед тем:

🟡 Почніть з турботи про себе. Це як в літаку: спочатку допоможіть собі, а потім дитині. Існує безліч вправ для боротьби зі стресом.

🟡 Говоріть з дитиною, придумуйте спільні ігри. Допомагайте їм долати своїх емоційних драконів.

🟡 Під впливом стресу у дітей можуть виникати ознаки вікового регресу. Це нормально. Але вчителям і батькам важливо розуміти базову фізіологію стресу у дітей, аби мати можливість їм допомогти.

Програма «Безпечний простір» — це програма психосоціальної підтримки для шкіл та дитячих садочків. Компоненти програми передбачають навчання для вчителів та шкільних психологів, профілактику вигорання, та надання підтримки дітям з симптомами психосоціального стресу і травми.

Дивіться відео та бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *