fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Одним з найстаріших університетів Кракова і всієї Європи є Ягеллонський Університет. Цей навчальний заклад вже 5-й рік займає перші позиції в рейтингу найпрестижніших університетів. 

Станом на сьогодні в Ягеллонському Університеті студентів навчають, використовуючи сучасні методи викладання. Ці методи є поєднанням досягнень у галузі технологій і давніми традиціями. Саме тому всі випускники, які отримали диплом цього навчального закладу, мають гарний шанс отримати хорошу роботу не тільки в Польщі, а в країнах ЄС.

Університет був заснований ще у 1364 році, а звідси робимо висновок, що вже майже 650 років цей заклад є невід’ємною частиною життя всього Кракова. В 15-му столітті заклад зіграв важливу роль на міжнародній арені. До його лав в ті часи вступало до 44% студентів з інших країн.

Сьогодні слава Ягеллонського Університету не менша. Адже в цьому навчальному закладі студенти мають можливість обрати для подальшого навчання одну з 137-ми спеціальностей! При цьому навчання в Університеті ведеться на чотирьох мовах – польській, англійській, українській і російській.

Переваги навчального закладу

Останні кілька років Ягеллонський Університет лідирує в списках найрейтинговіших ВНЗ Польщі. Важливою перевагою закладу є те, що його ступеня визнані по всьому світу, а студенти завдяки видатному рівню навчання отримують незабутній і цінний особистий досвід.

Крім того, ВНЗ має ще й такі переваги:

 1. Тут надають можливість студентам розвиватися академічно, інтелектуально і професійно.
 2. Заклад має широку спеціалізацію у дослідженнях з питань Європейської інтеграції.
 3. Заклад славиться високоякісними дослідженнями, які відомі на міжнародному рівні.
 4. Діяльність дидактичних та науково-дослідницьких центрів, які стрімко розвиваються.
 5. Велика кількість інноваційних досліджень, які мають широкий діапазон.

Погодьтеся, що цього короткого переліку вже досить, щоб зрозуміти, що Ягеллонський Університет не просто мега популярний у Європі. Це навчальний заклад, який дає своїм студентам високий рівень освіти і можливість успішного працевлаштування.

В Ягеллонському Університеті студенти можуть отримати ступінь бакалавра і магістра. І найголовніше, що студенти з України мають можливість навчатися українською. Це зумовлено тим, що більшість студентів-іноземців приїжджають сюди саме з України. Керівництво закладу це врахувало і запровадило спеціальні україномовні програми.

Коротко про факультети

Якщо говорити про факультети і спеціальності Ягеллонського Університету, то тут студентів очікує неймовірне різноманіття по напрямам підготовки. В цілому у ВНЗ діє 15 факультетів, які за своєю структурою є повноцінними інститутами.

Що стосується напрямів навчання, то їх в Університеті близько 87-ми, серед яких:

 • філологія;
 • політологія;
 • інформатика;
 • педагогіка;
 • адміністрація і так далі.

Найбільшими факультетами є Факультет менеджменту і Факультет Права. До всього в Університеті діє ще й власний Медичний інститут. І навіть він в своєму складі має кілька факультетів:

 • факультет лікувальної справи;
 • факультет стоматології;
 • факультет фармації;
 • факультет сестринської справи;
 • факультет парамедицини;
 • факультет фізіотерапії;
 • факультет косметології;
 • факультет акушерства;
 • факультет дієтології.

Якщо ви хочете здобути саме медичну освіту, то запевняємо вас, що вона в Ягеллонському Університеті вважається однією з найкращих в світі. Медичні дипломи випускників визнаються в усіх країнах світу, включаючи Канаду і США.

Додамо, що Ягеллонський Університет спільно з Сільськогосподарським Університетом запровадили унікальний факультет ветеринарії.

Навчатися в Ягеллонському Університеті можна як стаціонарно, так я заочно!

Що потрібно знати про вступ

Вступ до Ягеллонського Університету проводиться на конкурсній основі. Якщо ви вступаєте на бакалавра, то конкурс проводиться на базі атестатів. Якщо ви вступаєте на магістратуру, то тут є конкурс на базі дипломів бакалавра. При проходженні викладачі враховують середній бал. Проте не з усіх предметів, а лише з тих, які вважаються профільними.

Крім того, при вступі в Університет обов’язково проводять співбесіди з абітурієнтами. Це потрібно для того, щоб визначити рівень володіння польською чи англійською мовами. А він має бути не нижче В2. Саме тому ми рекомендуємо вам заздалегідь вивчти одну з цих мов, а може й обидві! Також співбесіда – це гарний спосіб виявити мотивацію абітурієнта на вступ.Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про вступ до Ягеллонського Університету, то звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *