fbpx

«WSPANIAŁE LATO Z “ATOMY” 2018». Підсумки

Podii z atomy Lito 2018Підсумки літа 2018 з Атоми

У період з 9 по 30 липня 2018 року в м. Пултуск (республіка Польща) у рамках реалізації проекту «WSPANIAŁE LATO Z “ATOMY” 2018» працював щорічній літній мовний табір. 

Завданням мовного табору було показати дітям інший, відмінний від звиклого для них темп життя з ознайомленням найбільш цікавих пам’яток та одночасного вивчення польської мови і адаптації в польськомовне середовище.

Заздалегідь розроблена програма перебування у таборі дозволила дітям істотно розширили свій світогляд і дізнались  багато нового, а головне – мати практику у спілкуванні польською мовою і можливість перевірити себе і оцінити самостійно свої знання мови, що були отримані протягом року. 

У таборі, як завжди, проводились заняття  у різних формах навчання, а саме в ігровій, спортивній та театральній. Це дало змогу табору ефективно працювати за тематичним напрямом «Відмінності та схожість польської та української культури». Учасники проекту самостійно підготували виставу польською мовою про схожість і відмінність культури двох країн України та Польщі.

У таборі щодня проводилися різноманітні заходи і незалежно від погодних умов всі неухильно  дотримувались режиму дня і розкладу навчальних занять. 

 Ігри, робота над індивідуальними завданнями і груповими творчими проектами, поєднання навчання із захопливим відпочинком мали на меті допомогти дітям здобути необхідні навички спілкування польською мовою, легше  долати мовний бар’єр і, найголовніше, закріпити мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови. Учасники також відвідали цікаві екскурсії, відпочивали у басейні, двічі робили сплав на байдарках по ріці Нарев. Варто відзначити і своєрідну неповторну атмосферу дружби і затишку, яку ми відчували під час роботи і відпочинку у таборі.

Кожен учасник табору отримав пам’ятні подарунки та символічні нагороди. Час, проведений у таборі, дозволив його оганізаторам набути неоціненний досвід, а учасникам – знання, масу позитивних емоцій та усвідомлення того, що оволодіння іноземною мовою сьогодні є невід’ємним  кроком на шляху здобуття знань у важливий для країни час інтеграції у Європейський союз.

Зі словами вдячності  звертаємось до батьків за виховання дітей.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з ГО “ATOMY” у наступних проектах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *