fbpx

Вже рік…рік болю, страху, переживань, сліз..Рік війни

Чи думали ми колись, що з нами може таке статися?.. Напевно, ніхто не думав, або боявся думати про таке. Але зараз маємо те. що маємо – війна. Війна, яка нещадно зрошує кров’ нашу землю. Вона забирає життя цивільних, які потрапляють під удар ворожих снарядів та ракет, та військових, які мужньо боронять нас від ворожої орди.

Рік тому, 24 лютого, всі ми прокинулись від однієї фрази – Війна почалася! Перші дні був шок, потім стрес та паніка. Буча, Ірпінь, Маріуполь, Миколаїв, Мелітополь, Херсон, Нікополь, Харків, Чернігів, Суми, Київ…та ще безліч міст, які постраждали від дії окупантів. На жаль, деякі ще не звільнені, але ми точно знаємо, що перемога близько та всі люди та міста повернуться під синьо-жовтий стяг!

Цього року ми вперше святкували Новий рік під час війни. І ми дуже віримо, що наступний будемо святкувати всією країною в мирі! Бо знаємо, що перемога з нами. Весь світ бачить мужність наших ЗСУ, ТрО та Національної гвардії, а також простих людей, які зупиняли ворожі танки голими руками. І ми точно знаємо, що світ, цивілізований світ нас підтримає. 

Поки війна триває. І ворог може ще завдати шкоди. Тому просимо вас дуже – не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Намагайтеся перебувати в безпечному місці та бережіть себе, близьких та Україну.

З вірою в перемогу, ваші ATOMY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *