fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Англійська мова в сучасному світі має статус міжнародної. Тому її знання буде величезним плюсом тим, хто планує навчатись або працювати в ЄС.

Вивчення іноземної мови – це справа відповідальна. Мова, вивчена абияк, не дасть користі. Тому ми сьогодні вирішили розповісти вам про методи, які допоможуть вивчати англійську максимально ефективне. І тоді перед вами будуть відкриті великі можливості і перспективи.

Зануртеся у процес

Ефективне вивчення англійської з можливістю потім вільно нею спілкуватися залежить від того, наскільки сильно ви зануритись у процес. Як це зробити? Дуже легко! Вам потрібно лише зробити декілька речей:

  1. Оточіть себе речами, що пов’язані з англомовними країнами. Це можуть бути політичні чи фізичні карта США або Великобританії. Не зайвими будуть і різні сувеніри, подарунки, упаковки з англійськими написами.
  2. Слухайте англійську музику, читайте книги англійською мовою і дивіться фільми. Це теж дозволяє швидше вивчити мову, оскільки розмовна англійська зазвичай легша, ніж та. що викладають у школі.
  3. Пробуйте говорити, думати, спілкуватися англійською мовою, перекладіть на англійську правила ігор, в які граєте з друзями чи рідними. 

І щодня тренуйте свій слух, зір і мову. Робіть це постійно і тоді результат обов’язково буде.

А ще навчіться римувати слова. Тоді образи будуть тісно пов’язані з особистим досвідом. Наприклад, подивіться на смартфон. Якщо на його поверхні є яблуко, то проведіть асоціацію зі словом apple. Проводячи подібні аналогії, ви зможете запам’яти більше слів.  

Мотивація важлива для навчання

Для будь-якої справи важливою є мета. З процесом вивчення мови все так само. поставте чітку мету і відкиньте все, що заважає. 

Вивчати англійську можна по-різному, а точніше – до різних рівнів. в цьому випадку ідеальними будуть групові заняття, в яких уроки проводяться так, щоб учні досягли бажаного рівня знання англійської мови.

В школі всі діти вивчають іноземні мови однаково. Комусь це дається легше, а комусь ні. Та не завжди шкільна програма відповідає потребам студента. Інколи потрібно акцентувати більше уваги на певні етапи вивчення.

На спеціальних мовних програмах саме так і роблять. Є такі, що розраховані на студентів, які планують вчитися за кордоном. Є ті, де навчаються люди, які планують за кордоном працювати. Навіть є спеціальни програми англійської мови для бізнесу! А якщо ваша мета – підготуватись до ЗНО, то в такому випадку все ж варто зробити ставку на граматику і вправи.

Тому наша вам порада – оберіть для себе той варіант, який підходить вам найбільше. А якщо не знайшли – звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750, щоб дізнатися більше про наші англомовні програми. 

На завершення

При вивченні іноземних мов, не лише англійської, важливо. щоб процес вивчення не асоціювався тільки з побутом і рутиною. 

В цьому випадку можна акцентувати увагу на предметах. Наприклад на яскравій ручці або на зошиті. Дуже популярними зараз є стікери. Вони теж можуть стати в нагоді при вивченні англійської. Навіть харизматичний ведучий, актор чи співачка стануть прекрасною мотивацією, щоб повертатися до занять знову й знову.

А загалом пам’ятайте, що будь-яка мова складається з простих слів і фраз. Тому більше читайте, користуйтеся книжками-розмовниками, дивіться фільми з субтитрами. І обов’язково ведіть словник, куди будете записувати нове для вас слово чи фраза з перекладом.

А коли ви вивчите англійську настане час подумати над тим, який заклад вищої освіти обрати обрати і яку спеціальність. А з цими питаннями ви теж можете звернутися до нас. Тож або телефонуйте, або пишіть на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також можете заповнити форму під цим записом і ми вам обов’язково відповімо.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *