fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Варшавська Школа Економіки є одним з найрейтинговіших закладів вищого типу в області бізнесово-економічних досліджень і навчань. Розташований він у Варшаві, а засновано його було ще в далекому 1906 році.

Університет відноситься до найстаріших навчальних закладів Польщі. І ще він займає високі позиції в рейтингу не тільки Польщі, а й всієї Європи.

Варшавська Економічна Школа – це можливість для студентів вивчати можливості економіки і соціальних наук. А навчальний процес у ВНЗ базується на принципах Болонської системи.

Можливості університету

Всі студенти, які вступають до ВНЗ, мають можливість по закінченню навчання отримати ступінь:

  1. Бакалавра – денне та заочне навчання протягом шести семестрів на польській або англійській мові.
  2. Магістра – теж денна та заочна форми навчання, але тривалістю чотири семестри. Також студенти можуть навчатися на польській або англійській мовах.
  3. Аспіранта – навчання теж може проводитись на денній і заочній формах, а також на двох мовах – англійській чи польській.

Надодаток до цього випускники мають можливість отримати ще й післядипломну освіту. В навчальному закладі створено понад дев’яносто програм польською мовою і ще одна програма на англійській мові. Крім того, в закладі організовують навчання і на замовлення фірм та інститутів.

Зауважимо, в університеті активно розвивається і міжнародне співробітництво. Так, в закладі часто проводяться цікаві і важливі конференції та семінари,відомі професори проводять лекції. Крім того, професори самого університету часто їздять читати лекції за кордон.

Про переваги навчального закладу

Окремо варто розглянути переваги Вищої Школи Економіки. І почнемо з того, що університет є провідним бізнес-вузом у Східній і Центральній Європі. В рейтингу польських навчальних закладів економічного напрямку Школа займає лідируючу позицію.

А ще Вища Школа Економіки знаходиться в першій десятці загального польського рейтингу польських вузів. Заклад числиться серед перших п’ятдесяти ВНЗ рейтингу Financial Times в категорії Керуючі програми в 2010 році,

Про рейтинги і різні програми, в яких задіяний університет, можна говорити ще довго. Та ми хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що навчальний заклад активно взаємодіє з діловим середовищем. Чому це важливо? Тому що студенти мають можливість під час навчання приймати участь в дослідницьких проєктах. Ба більше! Вони можуть самі такі проєкти створювати.

І ще відзначимо, що в університеті діє гнучка програма навчання. А точніше навчальну програму студент може максимально підлаштувати під себе!

Про інфраструктуру закладу

Коротко відзначимо той факт, що університет має відмінний кампус. Він розташований недалеко від центру Варшави, а поруч із кампусом знаходиться парк Pole Mokotowskie, в якому люблять відпочивати гості та мешканці Варшави.

Студенти університету мають змогу проживати в гуртожитках, а також відвідувати спортивні комплекси, фітнес центри та басейн. Окремо відзначимо університетську бібліотеку, яка може похизуватися величезною колекцією економічних видань. Колекція включає більше мільйона томів економічної літератури.

І, звісно ж, не забуваємо і про активне соціальне життя навчального закладу! В університеті діє близько дев’яноста різних студентських організацій. Тому ми точно можемо сказати, що навчання у Вищій Школі Економіки в Варшаві не буде нудним!

Про факультети

І наостанок розглянемо, які ж факультети представлені в університеті до уваги абітурієнтів. 

В навчальному закладі діють наступні факультети:

  • фінанси і бухгалтерський облік;
  • економіка;
  • глобальний бізнес, фінанси і управління;
  • кількісні методи в економіці та інформаційні системи;
  • управління.

Звертаємо вашу увагу, що перший рік навчання на бакалаврі є загальним. І тільки на другому році студенти мають можливість вирішити, який саме факультет і напрямок навчання обрати.

Отже, якщо вас зацікавила Вища Школа Економіки в Варшаві, то ми радо допоможемо вам розібратися з умовами вступу. Просто звертайтесь до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! 

Також нам можна написати на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнюйте форму під цим записом. ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Нагадуємо вам, що навчання в університеті проводиться польською мовою. Також є факультети, де викладають англійською В будь-якому випадку вам потрібно мати сертифікат, який стане підтвердженням знання польської чи англійської мови. Тому радимо вам завчасно подумати про вивчення англійської або польської мови завчасно.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *