fbpx

Студенти в Польщі завжди мають можливість влаштуватись на роботу для того, щоб забезпечити себе фінансово на повсякденні розтрати тощо. Але от питання — де студенту в Польщі шукати роботу?

Все досить просто. В Польщі є кілька офіційних ресурсів, де всі бажаючи, в тому числі й студенти, можуть знайти підробіток на свій смак. Такими ресурсами є наступні:

  • Групи у Facebook (приклади: “Робота в Варшаві”, “Praca dla studenta Warszawa”);
  • Сайти: Olx.pl, Pracuj.pl, Gowork.pl.

На сайтах ви маєте можливість ввести в пошуку ключові слова типу:

  • kelner (офіціант);
  • recepcjonistka (рецепціоністка) тощо.

Це допоможе вам знайти потрібну вакансію набагато швидше! Крім того, не соромтесь питати тих, хто вступив до вашого ВНЗ раніше, і вже має більше досвіду в плані пошуку роботи.

Інше питання — що потрібно для того, щоб влаштуватись на роботу? А точніше, на що варто звернути увагу?
В першу чергу, звертайте увагу на те, який договір пропонує укласти роботодавець. Також не забувайте і про розмір заробітної плати та те, скільки годин на тиждень потрібно буде працювати. Останній нюанс є важливим, адже ви будете поєднувати навчання з роботою, тому робота не повинна заважати навчальному процесу!

Звертаємо вашу увагу, що для пошуку роботи може знадобитися резюме. Створити його можна через сайт CV maker. Це польський ресурс, тому ваше резюме буде максимально відповідати потребам.

Якщо у вас є питання з приводу вступу до польського ВНЗ чи технікуму, то ви можете поставити в електронному листі, а його потім надіслати його на пошту atomy.ekpi@gmail.com. І нагадуємо вам про пропозиції Калішського університету! Тут ви маєте можливість здобути якісну освіту та вийти з ВНЗ повністю підготовленими до виконання роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *