fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Пам’ятаєте, як в тій пісні? “Все буде добре в кожного з нас!”. І так обов’язково буде, якщо ми будемо єдині. Напередодні ворог знов завдав удару…знов безвинні жертви…знов кров та сльози невинних людей…

Ми не шукаємо відповіді на питання “За що?”, вже не шукаємо. Ми просто знаємо, що не пробачимо ніколи усіх тих звірств, які коїть окупант, зухвало виправдовуючи свої дії!

Дніпро…Серцем і думками з тобою зараз вся Україна! Боремося та переживаємо за кожне життя. Навіть, якщо це шиншила або кішка. Команда ГО “Atomy” щиро співчуває всім, хто втратив близьких в цій трагедії або ж сам постраждав. Віримо, що скоро наші мужні ЗСУ відплатять ворогові за скоєне та витурять його з нашої землі!

Так, в нас сайт про освіту за кордоном та навчання в цілому, але ми не можемо мовчати та стояти осторонь. І вас закликаємо не мовчати й розповідати всьому світу правду про війну в Україні! Нехай світ збуриться та нарешті зрозуміє, що цю навалу треба зупинити.

І пам’ятайте — все буде добре! Ми здолаємо ворога та відбудуємо нашу країну з руїн. У наших дітей буде щасливе майбутнє, майбутнє яке вони заслуговують — без війни, без горя, без повітряних тривог та “сусіда”, що прикидається добрим, а тоді встромляє ножа у спину.

З вірою в перемогу, команда ГО “Atomy”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *