fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вроцлавський Університет – це вищий навчальний заклад Польщі державного зразка. Заснований він був у 1702 році. За такий довгий час існування університет випустив зі своїх лав 11 нобелівських лауреатів в таких галузях, як:

  • медицина;
  • хімія;
  • фізика;
  • література.

Згідно рейтингу польських навчальних закладів Вроцлавський Університет входить в четвірку лідерів серед вищих навчальних закладів.

Загальний опис Університету

Так, Вроцлавський Університет є одним з найстаріших у Центральній та Східній Європі. Історія закладу – це 300 років традицій, які і сьогодні шануються студентами. До речі, їх в Університеті навчається більше 24 тисяч.

Що стосується факультетів, то їх в навчальному закладі 10. І вони пропонують понад 70 напрямів для бакалавру, а ще 4 напрями для магістрів. І це далеко не все! Проте про факультети і спеціальності, яким навчають в Університеті, розповімо трішки нижче, а поки додамо, що польський ВНЗ, про який йде мова, належить до всесвітньої мережі обмінів ISEP.

Якщо сказати простіше, то мова йде про програму обміну учнями. Найкращі студенти мають можливість поїхати до різних країн Європи, в тому числі до США. Зауважимо, що Вроцлавський Університет є третім серед ВНЗ Польщі, який обирають для отримання вищої освіти студенти з за кордону. При цьому заклад також займає лідерські позиції і за кількістю студентів, які виїжджають на навчання у рамках програми Erasmus+.

Коротко про факультети

Університет має 10 факультетів, як вже зазначалося вище. А точніше мова йде про такі факультети:

  1. Факультет філології.
  2. Факультет гуманітарних наук.
  3. Факультет природничих наук.
  4. Факультет права і соціальних наук.
  5. Технічний факультеті інші.

Крім того, в університеті студенти можуть вивчати педагогіку, історію, економіку, біотехнологію, географію, туризм, музикознавство, історію мистецтв, археологію і так далі.

Перелік спеціальностей, яким можна навчитися у ВНЗ, досить великий, а це значить, що кожний абітурієнт знайде для себе той професійний напрямок, який йому до душі. Щоб дізнатися більше, ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонними номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! 

Зауважимо, що викладацький склад університету – це більше 3-х тисяч високопрофесійних викладачів. При цьому студенти можуть обирати, на якій мові їм навчатися – польській чи англійській. Саме тому кожний майбутній студент має добре володіти англійською чи польською мовою. І ці знання мають бути підтверджені відповідним сертифікатом!

Тож, якщо ваша мета – це вступ до Вроцлавського Університету, то необхідно заздалегідь потурбуватися про те, щоб вивчити англійську чи польську. В цьому вам допоможуть мовні курси від ГО “Atomy”. На курси польської мови ви можете записатися, натиснувши помаранчеву кнопку в кінці сторінки. В будь-якому випадку ви можете заповнити форму, що розміщена під цим записом.

Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Тож обов’язково пишіть, якщо ви обрали для подальшого навчання саме Вроцлавський Університет.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *