fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вроцлавський університет Економіки та бізнесу входить до числа найкращих економічних шкіл вищої освіти Польщі та є важливим центром науки та досліджень. Його діяльність спрямована на збереження та зміцнення позицій університету на регіональному, національному та міжнародному рівнях, підвищення конкурентних переваг, формування іміджу сучасного закладу, відкритого та дружнього до своїх співробітників, студентів та навколишнього середовища.

Напрями навчання

Вроцлавський університет економіки та бізнесу пропонує такі галузі навчання:

 • Рівень бакалавра;
 • Облік і контроль;
 • Економіка підприємства та фінанси;
 • Бізнес-інформатика – викладається додатково англійською мовою;
 • Управління бізнесом – додатково викладається англійською мовою;
 • Економічна аналітика;
 • Фінанси та бухгалтерський облік;
 • Міжнародний бізнес – додатково викладається англійською мовою;
 • Логістика;
 • Менеджмент в сучасній економіці;
 • Управління виробництвом та інжиніринг;
 • Executive MBA – додатково викладається англійською мовою;
 • Юридична та бізнес-консультація;
 • Просторова економіка.

Абітурієнт може обрати один з перелічених напрямів навчання.

Про освіту в університеті

Система освіти WUEB відповідає вимогам Болонської декларації. В навчальному закладі застосовують Європейську систему переказу кредитів (ECTS) і видаютьємо додатки до дипломів. Обмін академічними працівниками та студентами здійснюється за програмами Erasmus та іншими. У майбутніх навчальних роках студентам програми Erasmus пропонується понад 120 курсів іноземними мовами. WUEB має 200 двосторонніх угод Erasmus та близько 60 загальних угод про співпрацю з іноземними партнерами. 

Курси, організовані Вроцлавським університетом економіки та бізнесу, які поділені на семестри, проводяться в одно- або дворівневих системах і можуть відвідуватися як денні курси повного дня, курси вихідного дня за сумісництвом та у формі вечірніх занять. Університет має право проводити програму Executive MBA для випускників, яка доступна польською або англійською мовами. Програма організована у співпраці з університетами Бельгії, Франції, Ірландії, Німеччини та Великобританії.

Навчальні програми, що реалізуються в університеті, включають базові, загальноосвітні та спеціальні предмети та забезпечують повне доповнення до навчальних програм інших європейських університетів, що дає змогу нашим студентам брати участь в академічному обміні та навчатися за кордоном у рамках свого курсу. Сюди приймаються іноземні випускники для здобуття ступенів бакалавра, магістра та доктора.

Університет пропонує безкоштовні курси польської мови для студентів по обміну. Курси проводяться протягом кожного семестру і мають два рівні на вибір студента: початковий та середній. Зміст курсу також допоможе вам познайомитися з польською культурою.

Дидактичний персонал

Кваліфікований персонал Вроцлавського університету Економіки та бізнесу завжди був найбільшим надбанням навчального закладу. Співробітники WUEB нагороджені численними нагородами за дидактичні та наукові досягнення, виконували відповідальні обов’язки в ряді наукових асоціацій та товариств як у Польщі, так і за кордоном.

Найвидатнішим з викладачам університету присвоєні почесні звання вітчизняними та зарубіжними вищими навчальними закладами. Так професор Здзіслав Хельвіг отримав почесні докторські ступені Краківського економічного університету та Празького економічного університету, а професор Юзеф Попкевич – з Технічного університету Дрездена. Професор Бер Хаус – Катовіцького економічного університету, а професор Станіслав Урбан отримав нагороду від Краківського університету сільського господарства. Професора Анджей Господарович нагородили з університету Вільнюса, а професора Кшиштоф Яюга з Краківського економічного університету. Вроцлавський університет Економіки та бізнесу також присвоїв почесні звання низці провідних економістів.

Серед 24 науковців, удостоєних звання доктора почесного звання WUEB, такі діячі, як: Йохен Шуман, Джузеппе Кальцоні, Роберт Лерой Кінг, Янош Корнай, Рейнхард Сельтен – лауреат Нобелівської премії, народжений у Вроцлаві, Анджей Станіслав Барчак, Лешек Бальцеров, Єжик Рокіта, Хіроюкі Ітамі, Марек Белка та Януш Левандовскі.

Дослідницькі зусилля наших співробітників завжди були тісно пов’язані з дидактичними заняттями.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація і ви бажаєте навчатися саме в цьому вищому навчальному закладі, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в польських університетах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *