fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*Інформація надана для загального ознайомлення відвідувачів сайту

Вроцлавський Політехнічний Університет є одним з найбільших і найкращих польських ВНЗ. Засновано його було ще у далекому 45-му році. Станом на сьогодні Політехніка у Вроцлаві є навчальним закладом, який активно підтримує і продовжує традиції видатних польських ВНЗ у тісній співпраці з провідними компаніями у Нижній Сілезії.

Вроцлавська Політехніка в національному рейтингу польських ВНЗ посідає друге/третє місце. Працює в цьому навчальному закладі майже 2000 викладачів. І під їхнім керівництвом вчиться близько 30 000 студентів. Основна місія Вроцлавської Політехніки полягає в тому, щоб підготувати творчих та всебічно розвинених студентів та докторантів. Крім того, керівництво ВНЗ активно допомагає всім учням у визначенні напрямів розвитку науки та техніки.

Навчальний заклад відрізняється наявністю сучасних лабораторій, де студенти можуть проводити дослідження світового рівня. Також тут ведеться активна співпраця з багатьма польськими та іноземними фірмами. Вроцлавська політехніка також є навчальним закладом, який має найбільшу кількість патентів.

З цього можна зробити висновок, що Вроцлавський Політехнічний Університет є досить привабливим навчальним закладом для українських студентів для здобуття вищої освіти європейського рівня.

Перевага навчального закладу

Диплом Вроцлавської Політехніки є досить вагомим свідченням про досвід випускника на ринку праці в Польщі і Європі. Фахівці в сфері ІТ та телекомунікації відносяться до найбільш оплачуваних у Вроцлаві. Тому ВНЗ постійно організовує ярмарки праці. Також заклад активно підтримує бізнес-ідеї своїх студентів через інкубатор підприємництва. 

Додамо, що в Університеті діє понад двісті різних наукових кіл, організацій і клубів. Крім того, тут діють гуртки і для художників та спортсменів.

Навчання в закладі проводиться на європейському рівні і це цінується не лише у країні, а й за кордоном. Політехнічний університет дозволяє студентам навчатися як за стандартними програмами, так і вибрати індивідуальні програми освіти, студенти можуть самостійно керувати своєю спеціальністю.

У Вроцлавському Політехнічному Університеті існує низка студентських організацій та об’єднань, у яких студентам пропонується розвивати свої наукові та творчі інтереси. Окрім цього, студенти Вроцлавського Політехнічного Університету мають можливість проходження різних практик, стажувань, реалізовувати свої дипломні проекти у філіях відомих компаній у всьому світі.

І це лише мала частина того, чим Вроцлавська Політехніка відзначається від інших ВНЗ Польщі. Хоча, безумовно, кожний навчальний заклад в Польщі має свої переваги і особливості. Проте давайте розглянемо, які факультети представлені до уваги майбутніх студентів.

Перелік факультетів

Студенти, які бажають вступити до Вроцлавської Політехніки, можуть обрати для навчання одну з понад шістдесяти спеціальностей основного типу. Викладаються вони на тринадцяти факультетах:

 1. Архітектурному. 
 2. Водне і Суходільне Будівництво.
 3. Хімічному. 
 4. Електроніки.
 5. Електротехніки.
 6. Геоінженерія, Гірництво та Геологія.
 7. Інженерія Навколишнього Середовища. 
 8. Інформатика та Управління.
 9. Механіко-Енергетичний Факультет.
 10. Механіка.
 11. Основна Проблем Техніки.
 12. Електроніка Мікросистем і Фотоніки.
 13. Математичний.

Також студенти можуть здобути вищу освіту, вступивши на одну з трьох філій. Одна з них в Єленій Гурі, а друга – в Легніці. Що стосується третьої філії, то вона розміщена у Валбжиху. 

Зауважимо, що для навчання в польських навчальних закладах потребує знання польської мови на відповідному рівні. Якщо рівень знання мови не є відповідним, то абітурієнти мають можливість вступити на курси по вивченню мови – літні або річні. По закінченню курсів абітурієнти видають відповідний сертифікат про знання мови. Він має бути не нижче рівня В2.

Підсумок

Наостанок додамо, що Вроцлав є четвертим за розміром містом у Польщі. Крім того, місто є столицею воєводства Нижньої Селенезії. В середні віки місто було побудоване на декількох островах, які з’єднувалися між собою мостами. Вже тоді Вроцлав був дуже красивим! Центральна площа Рінек, оточена різнокольоровими будинками – це одне з найпопулярніших місць у місті.

Тож, якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Вроцлавський Політехнічний Університет, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *