fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Медик – це завжди затребуваний професійний напрямок на ринку праці. Тому не дивно, що багато випускників середніх шкіл обирають саме медичну освіту. Майбутні студенти, які хочуть стати медиками, все частіше обирають для подальшого навчання ВНЗ Європи, а точніше польські університети. Досить популярним в Польщі є Вроцлавський Медичний Університет. 

Вроцлав називають містом ста мостів. Місто є столицею Нижньосілезького воєводства і має багатовікову історію і безліч пам’яток. Вроцлав – це важливий культурний, економічний, академічний та туристичний центр південно-західної Польщі. В 1950 році тут був заснований Медичний Університет і з того час з його стін випустилося вже більше шістнадцять тисяч професійних лікарів і близько п’ять тисяч стоматологів. Хоча насправді його історія почалася ще у 1811 році. Просто в 20 сторіччі навчальний заклад став повноцінною учбовою одиницею.

Особливості навчального закладу

Почати варто з того, що в найбільшою інвестицією у Вроцлаві є Клінічний Центр Медичного Університету. До його складу входить дванадцять клінік, які мають сучасне медичне обладнання і цілий центр лабораторії, де медики проводять діагностування.

Загалом же університет є вищим навчальним закладом, де навчають студентів таким спеціальностям, як:

  • фармацевти;
  • медсестри;
  • акушери;
  • фізіотерапевти;
  • менеджери охорони здоров’я та інші.

Загалом навчальний заклад дає своїм студентам широкі перспективи і можливості! Тому його й обирають для подальшого навчання чимало іноземних студентів. Серед них і абітурієнти з України, яким команда ГО “Atomy” активно допомагає з оформленням документів і процессом вступу.

Переваги і факультети

Станом на сьогодні в університеті діє п’ять факультетів:

  • медичний;
  • стоматологічний;
  • фармацевтичний;
  • факультет суспільного здоров’я;
  • факультет підвищення кваліфікації.

Викладацький склад Вроцлавського Медичного Університету складає понад тисячу кваліфікованих педагогів – спеціалістів своєї справи.

Варто враховувати, що університет є учасником міжнародної програми Erasmus. Іншими словами, він бере участь в обміні студентами, аспірантами і навіть викладачами. Проте, практично всі вищі навчальні заклади Польщі є учасниками такої програми. Тож, у випадку з Вроцлавським Університетом це просто варто взяти до уваги.

Процес навчання в університеті до 2003 вівся виключно польською мовою. Саме тому ми завжди наголошуємо, що перед вступом до польського ВНЗ, технікуму або ліцею необхідно вивчити польську мову і отримати відповідний сертифікат, що підтвердить її знання.

3 2003 року до навчального процесу додали можливість вчитися на англійській мові. Тому студенти з інших країн можуть обирати, на якій мові їм буде зручніше отримувати знання. Звісно, і англійську мову теж треба знати на відповідному рівні і мати сертифікат, що буде його підтверджувати. Команда ГО “Atomy” запрошує всіх бажаючих долучитися і до вивчення англійської мови.

Процес навчання в університеті повністю відповідає вимогам загальної європейської програми в галузі медицини. Студенти навчаються в невеликих групах по дванадцять чоловік. Це що стосується теоретичних занять. Якщо ж казати про практичні заняття, то в цьому випадку формують групи до п’яти чоловік, не більше.

Важливо і те, що Медичний Університет має власний кампус і два повноцінних гуртожитки з комфортабельними кімнатами на дві чи три особи. По-піклувались в університеті і про організацію дозвілля для студентів. Тут функціонують різні наукові товариства та різноманітні гуртки. Є в університеті навіть власний хор!

І, звісно, багато уваги у ВНЗ приділяють фізичному здоров’ю студентів. Учні мають змогу брати участь в спортивних організаціях, тренуваннях з плавання, а також грати в баскетбол, волейбол, тощо.

Підсумок

Освіта у Вроцлавському Медичному Університеті – це можливість отримати перспективну спеціальність і подальшу роботу не тільки в Польщі, а й в країнах Європейського Союзу.

Нагадуємо вам, що допоможемо всім бажаючим обрати підходящий навчальний заклад в Польщі і оформити документи на вступ, виїзд за кордон. Якщо ви якраз замислились над тим, щоб відправити свою дитину на навчання в Польщу, то зв’яжіться з нашими менеджерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *