fbpx

Волонтеримо заради перемоги, волонтеримо заради людей

Волонтери України

Війна, на жаль, триває. Люди гинуть, окупанти нищать наші міста і села… Та ми не здамося! Бо як можна інакше?.. Це наша земля, наша країна, наші люди. Тут все рідне, все торкається серця і струн душі.

Звісно, війна всіх виснажила – і морально, і фізично. Та це не привід опускати руки і здаватися! Ми маємо боротися далі, через не можу, через втому і біль, через горе втрати близької людини, дому. 

Настають дуже важкі часи. Але пам’ятаймо, що тим, хто живе під обстрілами ворога або на окупованій території і не має змоги виїхати, ще важче. Зрозумійте, ворог саме цього й хоче, щоб ми з вами опустили руки і зневірилися. 

Та от, що ми вам скажемо – не на тих він напав! Ми їм ще покажемо, де раки зимують! 

Кожен з нас може вплинути на розвиток України і хід війни. Іноді результат видно одразу, іноді — через багато років. Але долучитися і творити країну, у якій ви хочете жити, захищати її можна вже зараз. 

І волонтерство — це одна з можливостей впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проєкти та змінювати країну, боронити її від ворога, захищати.

Тому, поки наші хлопці і дівчата на передовій дають прочухана окупантам, ми активно працюємо в тилу. І вас запрошуємо. Тож, якщо маєте можливість, долучайтеся до волонтерського руху. Повірте, у вашому місті волонтери точно є!

Діяльність волонтерів будується на трьох головних характеристиках, без яких працю не можна вважати волонтерською:

  1. Добровільність. Ніхто не може змусити вас стати волонтером. Ви можете самостійно обирати зручний для себе спосіб, час, форму та сферу надання волонтерської допомоги.
  2. Неприбутковість. Волонтерська допомога надається безоплатно. Якщо вам за допомогу пропонують фінансову винагороду чи гонорар, то вона вже не може вважатись волонтерською.
  3. Суспільна користь. Волонтерська діяльність повинна бути спрямована на пом’якшення або розв’язання соціальних проблем, допомогу знедоленим чи постраждалим від війни. В нашій країні волонтери ще й активно допомагають військовим. 

Волонтери – це люди, які не чекають поки проблеми їх громади, країни чи армії хтось вирішить, вони самостійно стають рушієм позитивних змін. В нашому випадку будь-яка затримка може бути фатальною. Тому поки політики і державні діячі домовляються про постачання зброї, гуманітарної допомоги і таке інше, волонтери на місцях мають змогу швидко відреагувати на ситуацію і надати ту допомогу, яка їм під силу.

Я не можу бути волонтером…

Ситуації бувають різні. І волонтерити можуть не всі. Якщо у вас не має можливості долучитися до волонтерського руху, тоді шукайте можливість працювати. Так, з роботою зараз важко. Та все ж таки знати вакансію або підробіток можна – онлайн, на підприємстві, тощо – а це вже вклад в економіку країни!

Армія сильніша завдяки всім, хто активно працює в тилу! А особливо важливо зміцнити економічний тил країни.

І закликаємо вас  – НЕ МОВЧІТЬ! Розповідайте про війну в Україні, про знедолених людей, яких позбавили домівки, про загиблих – дорослих і дітей, про звірства окупантів! На всіх можливих майданчиках в Інтернеті і не тільки.

Ну а ми сьогодні хочемо поділитись частинкою своїх досягнень. В нас + ще одна щаслива дитинка з Вінничини. 

Допомагаємо майбутньому України разом! І, звісно, дякуємо всім, хто нам допомагає, а особливо:

А ще дякуємо ветеранам волейбольного клубу “Будівельник”. Вони по декілька раз на місяць допомагають разом з нами військовим!

З такою допомогою перемога буде за Україною! Ми це знаємо! Віримо в краще і продовжуємо працювати, вчитись і жити. 

Всіх міцно обійняли, ваші Atomy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *