Війна, на жаль, триває. Люди гинуть, окупанти нищать наші міста і села… Та ми не здамося! Бо як можна інакше?.. Це наша земля, наша країна, наші люди. Тут все рідне, все торкається серця і струн душі.
Звісно, війна всіх виснажила – і морально, і фізично. Та це не привід опускати руки і здаватися! Ми маємо боротися далі, через не можу, через втому і біль, через горе втрати близької людини, дому.
Настають дуже важкі часи. Але пам’ятаймо, що тим, хто живе під обстрілами ворога або на окупованій території і не має змоги виїхати, ще важче. Зрозумійте, ворог саме цього й хоче, щоб ми з вами опустили руки і зневірилися.
Та от, що ми вам скажемо – не на тих він напав! Ми їм ще покажемо, де раки зимують!
Кожен з нас може вплинути на розвиток України і хід війни. Іноді результат видно одразу, іноді — через багато років. Але долучитися і творити країну, у якій ви хочете жити, захищати її можна вже зараз.
І волонтерство — це одна з можливостей впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проєкти та змінювати країну, боронити її від ворога, захищати.
Тому, поки наші хлопці і дівчата на передовій дають прочухана окупантам, ми активно працюємо в тилу. І вас запрошуємо. Тож, якщо маєте можливість, долучайтеся до волонтерського руху. Повірте, у вашому місті волонтери точно є!
Діяльність волонтерів будується на трьох головних характеристиках, без яких працю не можна вважати волонтерською:
- Добровільність. Ніхто не може змусити вас стати волонтером. Ви можете самостійно обирати зручний для себе спосіб, час, форму та сферу надання волонтерської допомоги.
- Неприбутковість. Волонтерська допомога надається безоплатно. Якщо вам за допомогу пропонують фінансову винагороду чи гонорар, то вона вже не може вважатись волонтерською.
- Суспільна користь. Волонтерська діяльність повинна бути спрямована на пом’якшення або розв’язання соціальних проблем, допомогу знедоленим чи постраждалим від війни. В нашій країні волонтери ще й активно допомагають військовим.
Волонтери – це люди, які не чекають поки проблеми їх громади, країни чи армії хтось вирішить, вони самостійно стають рушієм позитивних змін. В нашому випадку будь-яка затримка може бути фатальною. Тому поки політики і державні діячі домовляються про постачання зброї, гуманітарної допомоги і таке інше, волонтери на місцях мають змогу швидко відреагувати на ситуацію і надати ту допомогу, яка їм під силу.
Я не можу бути волонтером…
Ситуації бувають різні. І волонтерити можуть не всі. Якщо у вас не має можливості долучитися до волонтерського руху, тоді шукайте можливість працювати. Так, з роботою зараз важко. Та все ж таки знати вакансію або підробіток можна – онлайн, на підприємстві, тощо – а це вже вклад в економіку країни!
Армія сильніша завдяки всім, хто активно працює в тилу! А особливо важливо зміцнити економічний тил країни.
І закликаємо вас – НЕ МОВЧІТЬ! Розповідайте про війну в Україні, про знедолених людей, яких позбавили домівки, про загиблих – дорослих і дітей, про звірства окупантів! На всіх можливих майданчиках в Інтернеті і не тільки.
Ну а ми сьогодні хочемо поділитись частинкою своїх досягнень. В нас + ще одна щаслива дитинка з Вінничини.

Допомагаємо майбутньому України разом! І, звісно, дякуємо всім, хто нам допомагає, а особливо:
А ще дякуємо ветеранам волейбольного клубу “Будівельник”. Вони по декілька раз на місяць допомагають разом з нами військовим!
З такою допомогою перемога буде за Україною! Ми це знаємо! Віримо в краще і продовжуємо працювати, вчитись і жити.
Всіх міцно обійняли, ваші Atomy