fbpx

Всім, хто обирає навчання в Польщі, буде корисно дізнатись, як можна відкрити власний бізнес в Польщі. Корисно це буде і тим, хто через війну змушений був виїхати до дружньої країни та покинути не тільки свій дім, а свою справу, яка приносила прибуток.

Взагалі, Польща – це дуже приваблива країна не тільки для сталих підариємців, а й для молодих та амбітних людей, які мріють відкрити свій власний бізнес чи просто мають бажання облаштуватися в ЄС. І головна перевага Польщі полягає в тому, що комфортно всім – як успішним підприємцям з досвідом, так і початківцям, або стартаперам.

Не забуваємо й про економічну ситуацію! Саме вона найчастіше змушує людей шукати інший майданчик для відкриття своєї справи. І тут треба звернути увагу на те, що макропоказники в Польщі є одними із найстійкіших у ЄС. Через це країна займає лідируючі позиції в Центральній та Східній Європі щодо:

  • розвитку торгівлі;
  • зростання ВВП;
  • стабільної економіки.

Звісно, велику роль відіграє й географічне положення, яке дозволило державі стати вигідною транзитною територією. Адже Польща пов’язує країни Заходу та Сходу Європейського континенту.

Але повернемося до нашого головного питання…

Що потрібно, щоб відкрити свою справу в Польщі?

Перший крок – зверніться до фахівця, який допоможе вам розібратися із законодавством Польщі та підкаже, куди саме звертатися.

З документів вам знадобиться лише закордонний паспорт. Звісно, це стосується іноземців, які хочуть відкрити свою справу в Польщі. Законодавство країни є дуже демократичним, тому стартапи, відкриті іноземними громадянами, мають ті ж самі права, що й для громадян Польщі.

Ба більше, ви можете відкрити свій бізнес у Польщі навіть у випадку, якщо не знаходитесь в країні фізично!

Взагалі є три способи зареєструвати компанію:

  • реєстрація юридичної особи онлайн;
  • реєстрація за довіреністю;
  • реєстрація з первинним відвідуванням Польщі.

Що стосується вимог до починаючих підприємців, то вони такі самі, як і у більшості країн ЄС: підприємцем може бути особа, що досягла віку у 18 років та має при собі закордонний паспорт і не має судимостей.

Ще одна важлива умова – наявність карти побуту. Це посвідка, яка дозволяє іноземцю знаходитись на території Польщі. Відмінно, якщо підприємець має карту поляка.
Найчастіше іноземці відкривають компанії з обмеженою відповідальністю. Проте суть від того не змінюється – Польща дає можливість іноземцям не тільки навчатися в своїй країні, а й вести власний бізнес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *