fbpx

Вивчення польської мови – чудова інвестиція в майбутнє

Навчання в Польщі і вивчення польської мови – це широкі перспективи і можливість отримати європейську освіту. А європейська освіта дає можливість влаштуватися на роботу не тільки в Польщі, а й в інших країнах ЄС.

Що потрібно для того, щоб вчитися в польських навчальних закладах? Багато дозвільних документів, віза і знання польської мови. Останее має особливе значення, оскільки неможливо вчитися в іншомовному навчальному закладі без знання мови, на якій викладають.

Відзначимо, що вивчення іноземних мов – це взагалі дуже корисно для загального розвитку не тільки дітей, а й дорослих! На цю тему було проведено дуже багато досліджень. І загалом можна сказати, що станом на сьогодні знати лише одну іноземну мову – вже не актуально. Тепер люди вчать додаткові мови і просто для свого всебічного розвитку, і тому, що деякі роботодавці вимагають наявність таких знань.

Виникає питання – яку мову вчити додатково? Ми вам відповімо – польську!

Вивчення польської мови – переваги

Світ дуже різноманітний! Тому кожна людина має широкий вибір того, які мови вона може вивчити. Але варто відзначити, що не всі мають безмежний лінгвістичний талант. І як правило такі люди обирають мову, яка максимально подібна до рідної.

Польська мова хоч і базується на латинському алфавіті, має дуже багато схожих слів по вимові з українськими словами. Проте це не єдина перевага вивчення польської мови!

Інші переваги вивчення польської мови:

  1. Можливість навчання в Польщі. Все більше студентів обирають для подальшого навчання ВНЗ Польщі – як державні, так і приватні. Все тому, що в польські вищі гарантують своїм студентам сучасну європейську освіту. І це при тому, що ціна навчання в польських ВНЗ не сильно відрізняється по вартості від українських університетів. А саме головне те, що всі випускники ВНЗ Польщі отримують диплом європейського зразка! Проте, об вступити в польський ВНЗ потрібно скласти певні іспити і надати сертифікат про знання мови на відповідному рівні.
  2. Знання польської мови потрібно і для отримання Карти поляка. Рівень знання може бути базовим, про те тим, хто зовсім не говорить польською, у наданні такого документу буде відмовлено. Карта поляка дозволяє безкоштовно оформлювати довгострокові візи, легально працювати в Польщі без спеціального дозволу, а також БЕЗКОШТОВНО навчатися в навчальних закладах Польщі.
  3. Без знання мови неможливо не тільки повноцінно вчитися, а й працювати в Польщі. Це беззаперечний факт! Знання мови дозволяє отримати перспективну і добре оплачувану роботу. Запам’ятайте – працедавець завжди віддасть перевагу тому претенденту на місце, який краще володіє польською мовою.
  4. В українських ВНЗ теж практикують програму обміну студентами. Між Польщею і україною така програма існує і діє. Студенти по обміну можуть переїхати до Польщі на один семестр або й цілий рік навчання. Але пам’ятайте – перевага надається тим українським студентам, які володіють польською мовою!

Якщо ж навіть подивитись на картину загалом, то можна зрозуміти, що знання інших мов – це завжди перевага. І при чому стосується це не лише польської мови. Якщо людина вивчає інші мови, то це свідчить про її освіченість.

Дуже багато людей вивчають польську мову не для того, щоб навчатись в Польщі чи працювати там, а для особистого саморозвитку. Адже польська мова була рідною для Фредеріка Шопена, Миколи Коперника, Леха Валенси, Марії Склодовської-Кюрі, Станіслава Лема і Іоанна-Павла II. 

А схожість польської і української мов лише полегшує завдання!

Де можна вивчити польську мову

Якщо ви плануєте вивчати польську мову або ж ви шукаєте місце, де ваша дитина могла б вивчити польську, то ви звернулися за адресою!

ГО “Atomy” оголошують набір групи бажаючих вивчити польську мову на майбутній навчальний рік. Наші викладачі знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня незалежно від його віку. Заняття проводяться в комфортних умовах. 

Що включає наша програма для тих, кого цікавить польська мова:

  • заняття проводять 2 рази на тиждень по півтори години;
  • 3 рази на тиждень проходяться практичні заняття – розмова з додатковим викладачем по 15 хвилин.

Навчатися можна як офлайн, так і онлайн. Для тих хто бажає вчитися офлайн заняття проводять за адресою – Івано-франківськ, вул. Заклинських,8.

Онлайн заняття проводимо на платформах Skype і Google Meet – сервіс для безпечних і якісних зустрічей онлайн, доступний для всіх і на яких завгодно пристроях. Головна перевага занять онлайн – це можливість навчатися в будь-якому місці. Ви і ваша дитина можете вчитися там, де вам зручно – вдома, в кафе, в офісі!

По закінченню програми навчання кожному учню видаємо документ про проходження мовного курсу. 

Тож не зволікайте і гайда до нас! Швидше телефонуйте ?+380674550190, ?+380993675750, щоб дізнатися всі умови навчання. Наші менеджери проконсультують вас безкоштовно!Також ви можете написати листа на електронну пошту ГО “Atomy”atomy.ekpi@gmail.com або просто заповніть форму під цим записом і ми з вами зв’яжемося:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *