fbpx

Вивчення польської мови – чи можна вивчити швидко?

Вивчення польської мови

Навіщо вам вивчення польської мови? Можливо саме таке питання виникне в багатьох з вас, але насправді саме польська мова з кожним днем користується все більшою популярністю, наздоганяючи англійську і німецьку.

“Польська мова – це одна зі слов’янських мов. Вона є державною мовою Польщі і, звісно, більш поширена серед поляків. Разом із чеською, словацькою, кашубською, нижньолужицькою, верхньолужицькою та мертвою полабською мовами належить до групи західних слов’янських мов.”

Вікіпедія

То навіщо вивчати польську мову? У кожного,хто прийняв таке рішення, буде своя відповідь. Хтось вирішив вступити до польського ВНЗ або технікуму, а для цього потрібно досить добре знати польську мову. Хтось планує працевлаштуватись в Польщі і йому потрібно знання мови, щоб розуміти оточуючих. А комусь польська мова потрібна для ведення перемовин.Ці варіанти далеко не єдині. Але саме вони є частим приводом для того, щоб людина почала замислюватися – де можна вивчити польську і наскільки швидко це можна зробити.

Ну, де вивчати польську мову ви вже знаєте! Пишіть нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнюйте форму, що опублікована в кінці запису, щоб записатися в програму по вивченню польської мови від ГО “Atomy”. Також ви можете уточнити всі деталі, просто подзвонивши за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО!

А що ж до того, наскільки швидко можна вивчити польську мову – про це мова і піде далі.

Почнемо з того, що вивчити польську швидко можна, і це не так важко, як може здатися на перший погляд. Багато людей вважають, що оскільки польська мова є слов’янською, то вдосконалювати її можна і без сторонньої допомоги. 

Так, вчити польську мову і справді легко. Але все ж таки набагато краще, якщо ваш рівень знання мови буде оцінювати професійний викладач. Саме такі працюють з ГО “Atomy”. Крім того, в нас кожного тижня будуть практичні заняття – розмова з носієм польської мови!

Але це зовсім не значить, що ви самостійно не можете докладати зусиль для прискорення вивчення мови. Тому ловіть кілька корисних порад, як ви можете це зробити.

Прискорене вивчення польської мови – корисні поради

Найголовніша і перша наша порада – виконуйте домашні завдання! Якщо ви записалися на курси польської мови, то обов’язково виконуйте всі завдання, які вам дають. І це стосується не лише польської мови, а й будь-якої іншої. При цьому завдання краще розбивати на декілька етапів, а не виконувати за годину до занять. 

Що стосується інших порад, то вони такі:

  1. Змініть мову на своїх гаджетах на польську. Це допоможе вам запам’ятати багато слів і їх написання.
  2. Приділяйте час польській літературі і новинам. Ця порада буде корисною тим, хто вже має певний рівень володіння мовою і може прочитати текст.
  3. Дивіться телебачення Польщі і слухайте польські радіостанції. Це допоможе вам краще сприймати польську мову на слух. Також корисно буде слухати цікаві аудіозаписи на польській.
  4. Якщо є можливість, обов’язково відвідуйте розмовні клуби, де можна поспілкуватися з носіями мови. Навіть супер професійний перекладач ніколи не зможе замінити спілкування з тими людьми, для яких польська є рідною мовою. До речі нагадуємо вам, що наша програма по вивченню польської мови як раз надає таку можливість.

Яку ж іще можна дати пораду тим, хто хоче якнайшвидше вивчити польську мову? Звісно ж відвідати Польщу! Тому якщо така можливість вам трапилася, то не втрачайте її. Адже немає нічого кращого, ніж потрапити в мовне середовище. Саме такий спосіб вивчення будь-якої іноземної мови вважається найбільш ефективним.

Команда “Atomy” щороку організовує для дітей різного віку цікаві поїздки до Польщі – мовні табори. Наразі теж проходить такий табір і ми вже готуємо для вас звіт про поїздку, як тільки діти повернуться. 

Перебуваючи в таборі, діти не тільки вивчають польську мову з викладачами і носіями мови, а й працюють з психологом, ходять на екскурсії і не тільки. Всього 10 днів, але за цей час діти отримують стільки знань і позитивних емоцій, що їх вистачить надовго!

Щоб записатися на програму по вивченню польської мови:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *