fbpx

Вивчення іноземних мов – які існують міфи?

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Навколо теми вивчення іноземних мов існує стільки оманливих теорій, що часом важко визначити, де правда, а де міф. Тож ми вирішили виправити цю помилку і трішки детальніше вам розповісти, що ж все-таки є неправдою.

Іноземні мови ми будемо вивчати все життя

Це може бути правдою, якщо тільки вивчати правила та переклад слів на рідну мову, а не говорити цією мовою постійно в повсякденному житті.

Щоб почати говорити на певній мові, потрібно вивчити якусь кількість слів

Можна «зазубрити» всі слова, але так і не вміти їх правильно поєднувати та використовувати. Тому вивчення мови неможливе без вивчення правил і практичних занять.

Вивчення іноземних мов краще дається дітям

Вік учня в цьому плані взагалі ніякої ролі не грає. Так, діти в силу свого віку схильні до пізнання та вивчення чогось нового краще, ніж дорослі. Проте це аж ніяк не означає, що дорослі не мають властивість легко вивчати щось нове.

«Йому легко дається вивчення мов, бо в нього особливі мовні здібності»

Якщо підтримувати цей міф, то можна стверджувати, що людина читає, бо має якісь суперсили. Але це зовсім не так! Кожен може вивчити іноземну мову. Головне знайти гарного вчителя і доступну для розуміння навчальну програму. Саме такою є навчальна програма ГО “Atomy”. Тож якщо ви бажаєте записатися на вивчення польської мови або англійської, то звертайтеся до наших менеджерів за цими номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Вони все детально вам пояснять!

Краще вивчати мову там, де говорять цією мовою

Так, можливо для когось це і правда, але в більшості випадків люди не можуть перебороти страх в спілкуванні з носіями мови. Цей страх виробляє перепону, яка не дасть ніякого прогресу. Проте це вже залежить суто від кожної людини індивідуально, тому цей пункт можна вважати досить спірним.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *