fbpx

Навчання в Чехії

Безкоштовне навчання у вишах Чехії!

Бажаєте навчатися в Чехії та щей безкоштовно?! З нами та нашими партнерами мовною школою “Metropol” – це більш ніж можливо! До того ж, наші партнери дають можливість вивчати не тільки чеську мову, а й німецьку і англійську. 

Мовна школа “Metropol” – це досить молодий учбовий заклад, але він вже має дуже гарну репутацію. З його стін вже вийшло більше чотирьохсот студентів, які змогли реалізувати себе у різних сферах.

Партнери “Atomy” відрізняються від інших мовних школ тим, що надають Сертифікат про успішне закінчення школи. І це не просто папірець! Від видається по проходженню Державного екзамену зі знання іноземної мови. Адже, мовна школа “Metropol” має акредитацію від Міністерства освіти Чеської Республіки та ліцензію на право прийняття державного іспиту по чеській мові і видачу Сертифікату, що підтверджує рівень знань учня. 

Це є свідченням того, що всі знання, які будуть отримані при навчанні у Чехії, будуть якісними! А команда “Atomy” добре знає, які можливості дає вивчення іноземних мов. Особливо, якщо студент має намір продовжити навчання у вищих учбових закладах Чеської Республіки або в ЄС. І саме тому, разом із вивченням іноземних мов, мовна школа “Metropol” проводить підготовку студентів до вступу у Вищі Навчальні Заклади!

Як проходять підготовчі курси

Підготовчі курси, які проводять партнери “Atomy”, розраховані для випускників середніх шкіл, студентів, випускників середніх навчальних та вищих учбових закладів, що хочуть отримати вищу освіту у Чехії або сусідніх країнах.

Підготовчі курси проводяться по трьом напрямкам:

  • чеська мова;
  • англійська мова;
  • німецька мова.

Вивчення чеської мови

Підготовчий курс чеської мови від школи “Metropol” був розроблений спеціально для іноземців, тобто для людей, які взагалі не володіють чеською. Також він підійде і тим, хто має базові знання. При цьому усі курси ведуть викладачі, що мають суттєвий досвід викладання чеської мови як іноземної. По закінченню курсу усі студенти обов’язково складають Державний екзамен від Міністерства Освіти Чеської Республіки.

Курси з англійської

Ви хочете навчатися у вищих навчальних закладах Чехії та інших країн на англійській мові? Немає проблем! Партнери “Atomy” врахували і таку можливість. Школа “Metropol” проводить підготовчі курси і в цьому напрямку. До того ж вивчивши англійську мову, ви можете продовжити навчання у вузах Чехії, багато з яких дозволяють отримати диплом британського чи американського зразка.

Для бажаючих вивчити німецьку

Якщо ж ви плануєте продовжити начання в таких країнах, як Німеччина чи Австрія, то підготовчі курси німецької мови стануть вам у нагоді. Це вам буде набагато вигідніше, ніж вчити німецьку у зазначених країнах. Адже вартість підготовчого курсу в Чехії менша, якщо порівнювати, для прикладу, з Німеччиною. При цьому рівень підготовки студентів дуже високий!

Додаткові можливості

Зауважимо, що мовна школа “Metropol” надає можливість спеціальної підготовки з предметів, які необхідні для вступу у той чи інший ВИШ, а також, допомагає з нострифікацією документів. 

В цьому випадку ви можете скористатися послугою “Додаткові предмети”.

Послуга дозволяє студенту обрати пакет з трьох предметів по 50 академічних годин кожний або пакет з двох предметів по 75 академічних годин. Погодьтеся, що це значно розширює можливості!

Навчання онлайн

Вважаєте, що навчання онлайн не є ефективним? Ми вас запевняємо, що ви помиляєтесь! Партнери “Atomy”, мовна школа “Metropol” це довела неодноразово, надаючи своїм студентам можливість вчитися онлайн.

Програма “Онлайн+Прага” – це шанс для тих студентів, які з якихось причин не можуть виїхати на навчання до Чеської Республіки – затримання видачі візи, то що. До того ж це дуже вигідно фінансово, адже ви отримуєте можливість заощадити на проживанні та харчуванні.

Програма “Онлайн+Прага” є спільним проєктом школи Knowledge Space і Празького економічного університету (VŠE). Для навчання використовується сучасна освітня платформа Adobe Connect. І це ще одна причина, чому “Atomy” є партнерами мовної школи “Metropol”.

При цьому, щоб отримати Сертифікат про відповідний рівень знань, студенти можуть приїхати до Праги по туристичній візі і команда “Atomy” з задоволенням вам допоможе отримати всі необхідні документи!

Підтримка студентів

Проте ми все ж вважаємо, що навчання безпосередньо у школі, у колі інших студентів – це набагато краще! Адже, ви маєте змогу знайти нових друзів з різних країн і ближче познайомитися з історією Чехії. Саме тому, “Atomy” забезпечують повну підтримку студентів до моменту їх відбуття у Республіку Чехія, де вони потрапляють під опіку наших партнерів – мовної школи “Metropol”! 

Безпосередньо у Чехії усю підтримку студентам забезпечує представництво мовної школи “Metropol”. Вони допоможуть вам вирішити питання з проживання, харчуванням і так далі.

Курси чеської мови у Чехії – Advent Euroconsult

Advent Euroconsult, s.r.o. (Прага) – чеська компанія, що пропонує іноземним студентам всебічну допомогу і підтримку під час вступу до чеських університетів.

Всі довгострокові підготовчі та мовні курси від Advent Euroconsult організовані виключно великими чеськими державними університетами, що не тільки гарантує якість мовної підготовки студентів, але також відіграє важливу роль в отриманні довгострокової студентської візи і при бажанні – ВНП. 

На даний час компанія пропонує курси чеської мови і підготовчі курси в таких відомих державних університетах, як:

  • Карлов університет в Празі, Подебрадах, Маріанські Лазні
  • Курси чеської мови в Празькому технічному університеті ЧВУТ
  • Курси чеської мови в Празькому економічному університеті ВШЕ
  • Підготовка до вступу в державні вузи в Брно