fbpx

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ У КАТОВІЦАХ

Безкоштовна вища технічна освіта

ЕНЕРГЕТИКА

Оплачуване стажування на провідних підприємствах

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ У КАТОВІЦАХ (ПОЛЬЩА)

запрошує на безкоштовне навчання за напрямом

Eнергетичний та екологічний менеджмент будівель

OKP «Бакалавр»
Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою виробничих практик і стажування на підприємствах. Студент поєднує навчання і стажування на підприємстві, при цьому отримує стипендію, близьку до заробітної плати.

Профілем спеціальності є енергетичний та екологічний менеджмент в будівлях (житлових, адміністративних та промислових). Серед дисциплін, що вивчаються, ключові стосуються: відновлюваних джерел енергії, проведення енергетичного аудиту, технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Заняття проходять у спеціально обладнаній лабораторії. Під керівництвом експертів студенти аналізують якість електроенергії, вивчають технології здобуття та перетворення сонячної енергії. До диспозиції студентів також Проект COMAU EDO, що сприяє впровадженню в сучасну індустрію професійних роботів, а також сучасна освітня система LEGO EV3, за допомогою якої можна моделювати і програмувати елементи промисловості 4.0. Лабораторія оснащена також лабораторною фотовольтаїчною станцією з можливістю реєстрації даних, лабораторною станцією вітрової енергії, тепловізійною камерою для перевірки стану пристроїв, що працюють на електроенергії. Під час лабораторних занять студенти вчаться програмувати промислові програми, моделювати їх роботу і візуалізувати процес елементами SCADA завдяки датчикам PLC.

Завдяки фінансуванню з ресурсів проекту Національного Центру Досліджень та Розвитку, студенти цієї спеціальності не лише звільняються від оплати за навчання, але також двічі за час навчання отримують стипендію для проходження трьохмісячного стажування в установах-партнерах, включаючи таких лідерів ринку, як TAURON Wytwarzanie S.A. в Явожно.

Плануючи навчання в Польщі, правильним буде розглядати обрання спеціальності, що пов’язана з енергетичною сферою. Адже згідно зі статистикою, всі випускники знаходять роботу за фахом протягом першого року після закінчення університету.Початок занять: 1 жовтня 2018 рокуТривалість навчання: 7 семестрів (3,5 роки)

Студенти вивчають предмети, що стосуються:

 • відновлюваних джерел енергії,
 • проведення енергетичного аудиту,
 • технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою стажувань на підприємствах.

Користі для кандидата;

 1. Сучасна і перспективна професія на ринку праці
 2. Без вступних іспитів
 3. Мінімальний комплект вступних документів
 4. Безкоштовне навчання
 5. Практична спрямованість навчального процесу
 6. Заняття з експертами у сучасних лабораторіях
 7. Стажування за фахом на провідних підприємствах
 8. Оплачуване стажування
 9. Можливість участі у стипендіальній програмі Ерасмус+

Крім того,

 1. Під час навчання студенти можуть працювати без додаткових дозволів
 2. Польський диплом визнається в усіх країнах ЄС
 3. Польський диплом визнається в Україні (згідно міждержавної Угоди)
 4. Випускники мають право на отримання карти тимчасового перебування терміном ще на один рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *