fbpx

Вища школа банкова в Бигдощі і Торуні запрошує на навчання в магістратурі!

ВСБ у Бигдощі і Торуні запрошує на навчання в магістратурі. Вступати можна прямо зараз і розпочати навчання уже з 1 березня 2017 року!

Магістр – це перший з найпрестижніших титулів, який може здобути кожен студент. Зі званням магістра можна викладати в університетах. Роботодавці звертають увагу на те, яку освіту здобув кандидат, адже у Польщі і Європі саме магістратура вважається закінченою вищою освітою.  

Незалежно від того, яку спеціальність ти отримав в Україні під час навчання на бакалавраті, ти можеш закінчити будь-який факультет магістратури!

Університет ВСБ в Торуні з 1998 року навчає студентів на економічних, туристичних, бізнес-напрямках. Цей заклад складається з двох основних відділів:

  • Університету ВСБ в Торуні
  • Факультету фінансів та управління у Бидгощі Торунського Університету ВСБ.

ВСБ Бидгощ пропонує навчання в магістратурі на таких спеціальностях: Логістика, Логістика – рівень інженера, Управління, Фінансово-правовий. Детальніше про магістратуру у ВСБ Бидгощ.

ВСБ Торунь запрошує на навчання у магістратурі на таких факультетах: Менеджерський та юридичний, Фінанси та бухгалтерський облік. Детальніше про магістратуру у ВСБ Торунь.

Навчання в магістратурі триває 2 роки. Для випускників бакалаврату ВСБ передбачає знижку.

Студенти завжди можуть поєднувати навчання з роботою, адже навчальний процес у вузі є оптимально організованим.

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти.  Понад 20 років досвіду у підготовці фахівців, а також співпраця з представниками ринку праці призвели до того, що пропоновані школою напрями підготовки та спеціальності відповідають актуальним потребам ринку, а отриманий диплом полегшує пошуки бажаного місця праці. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *