fbpx

Освіта в Польщі: Вища Школа Банківської Справи – WSB

Інформація надана з метою загального ознайомлення користувачів, яких цікавить освіта в Польщі!

Вища банківська школа, що розташована в м. Познань, дозволяє своїм студентам в повній мірі зрозуміти, як працюють механізми різних бізнесових процесів і суть роботи підприємств. Крім того, учбовий заклад дає можливість своїм студентам розвинути аналітичні здібності, вчить приймати правильні і зважені рішення для досягнення успіху в кар’єрному зростані!

WSB раніше була відома, як Великопольська школа туризму та менеджменту. Станом на сьогодні учбовий заклад є частиною групи приватних університетів.  

Вища банківська школа – це ВНЗ, який має свої філії в Бидгощі, Хожуві, Гданську, Гдині, Опілі, Познані і не тільки. Навчальний заклад є доволі популярним не тільки серед польських, а й серед іноземних студентів. Це зумовлено тим, що високий рівень якості освіти ВНЗ підтверджено першими місцями в освітніх рейтингах Польщі. Крім того, великий вибір перспективних напрямків навчання і помірна вартість освіти також додає WSB позитивної оцінки.

Освіта в Польщі: перелік факультетів і спеціальностей

У WSB студенти мають змогу вступити на наступні факультети і отримати такі професії:

 1. Адміністратор з управління і фінансів, помічник керівника, суспільна безпека та управління у кризових ситуаціях. 
 2. Працівник в сфері національної безпеки та порядку.
 3. Фінанси і бухгалтерський облік.
 4. Інформатика.
 5. Логістика.
 6. Право в бізнесі.
 7. Міжнародна торгівля.
 8. Туризм і відпочинок.
 9. Управління нерухомістю, міжнародний бізнес, засоби масової інформації і соціальної комунікації, управління бізнесом, управління людськими ресурсами.
 10. Право-цілісна магістерська програма. 
 11. Психологія в бізнесі.
 12. Інженерія управління.

Ці спеціальності студент може отримати, якщо вступить на балавріат. Якщо ж ваша мета – це магістратура, то в такому випадку ви можете вступити на:

 1. Фінанси і бухгалтерський облік. 
 2. Туризм і відпочинок.
 3. Управління людськими ресурсами.

Варто відзначити, що студенти, які вчаться на магістратурі, за бажанням можуть вчитися онлайн. Наприклад, таку можливість мають студенти факультету Фінансів і бухгалтерського обліку.

Особливості навчання і переваги

В ВНЗ заняття проводять у формі семінарів і тематичних досліджень. Така концепція навчання є іноваційною і допомагає краще і швидше засвоїти знання. Показовим є той факт, що студентам відкритий доступ до всіх необхідних для навчання матеріалів онлайн.

Вартість навчання у WSB є доступною для більшості громадян. Крім того, Вища школа банківської справи в Познані дає можливість отримати подвійний диплом WSB та Університету Abertay Dundee, що у Шотландії. Це теж суттєва перевага на ринку праці!

Кожень учень може розраховувати на індивідуальний підхід при формуванні навчальної програми. Всі студенти можуть самостійно обирати ті дисципліни, які для них є пріоритетними. Крім того, зі студентами постійно проводяться різні консультації і тренінги з представниками різних сегментів бізнесу. Це дозволяє краще зрозуміти всі економічні процеси. Також студенти мають можливість пройти стажування.

Всім випускникам і студентам ВНЗ допомагають знайти місця, де можна пройти практику або ж навіть влаштуватись на роботу. Для цього створене Бюро Кар’єри та праці при WSB.

У Вищій банківській школі кожен бажаючий може отримати другу вищу освіту, ступінь аспіранта та післядипломну освіту ступеня Майстра/Магістра бізнесу адміністрування (MBA).

Перед вступом студентам обов’язково допоможуть підібрати спеціальності, які будуть користуватися попитом на ринку праці. Важливим є і те, що студенти мають змогу приймати участь у різних проєктах, які проводять в країнах Європи.

Такох в ВНЗ практикують програму обміну студентами в рамках міжнародної програми Erasmus!

Наостанок додамо, що в навчальному закладі є і безліч гуртків для різних уподобань студентів. Наприклад, вони можуть вступити в біржовий гурток «Rookies», де активно вивчають проблеми інвестування на фондових біржах. Також є маркетинговий гурток «Pirrania», гурток прикладної Інформатики «Innovations IT» і т.д. Це не враховуючи різні спортивні секції.

Більш детально, щодо вступу в Вищу банківську школу в м. Познань і про вартість навчання ви можете дізнатись, подзвонивши нам за телефонами:

?+380674550190, ?+380993675750

Також ви можете написати нам на електронну пошту:

✉️ atomy.ekpi@gmail.com

Або ви можете просто заповнити форму нижче, написавши в повідомленні свій запит, і ми обов’язково з вами зв’яжемося:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *