fbpx

Вища освіта в Польщі: переваги

Уся інформація надається з метою інформування користувачів, яких цікавить вища освіта в Польщі.

Освіта у Європі — це відмінна можливість зробити кар’єру у країнах ЄС. Навчальні заклади Польщі можуть надати вам можливість отримати освіту, яка буде відповідати усім європейським стандартам. Аtomy є партнерами багатьох ВНЗ Польщі, тому ми з радістю надамо вам усю необхідну інформацію, а також допоможемо підібрати найкращий навчальний заклад, надамо всебічну підтримку при вступі.

Для того, щоб дізнатися більше деталей, заповніть форму на нашому сайті і ми з вами обов’язково зв’яжемося.

Які переваги дає вища освіта в Польщі

Чому польська освіта є такою привабливою для випускників середніх загальноосвітніх шкіл? Перелік переваг досить великий:

 • можливість отримати якісну європейську освіту за досить невеликі гроші;
 • вивчити польську мову досить легко, адже в неї є багато спільного з українською;
 • якщо студент планує працювати в англомовних країнах після закінчення навчання, то він може вчитися на англійській мові;
 • деякі університети Польщі видають по закінченню навчання одразу 2 дипломи європейського зразку;
 • при навчанні в ВНЗ Польщі у студентів є можливість потрапити у програму навчання за обміном;
 • навчання в державних ВНЗ є безкоштовною, але за бажанням можна вчитися безкоштовно і в приватних закладах — для цього необхідно пройти конкурсний відбір.

Головне, що для вступу у Польський ВНЗ студентам можна не здавати ЗНО!

Деякі особливості учбового процесу

Щоб вчитися в польському університеті треба враховувати певні особливості учбового процессу:

 1. В університетах є 2 вступні кампанії — літня, яка починається з 1 травня і триває до кінця липня або середини серпня, і зимова, що триває з 1 листопада і до кінця лютого.
 2. Нульовий курс або “зерувка” — триває від 6 місяців до року. Курс допомагає студентам краще адаптуватися не тільки до учбового процесу, а до проживання в іншій країні и т.д.
 3. Тривалість навчального року складає 10 місяців і ділиться на 2 семестри — зимовий і весняний. Кожний семестр закінчується двома сесіями.
 4. Канікули в університетах бувають двічі. Перші — різдвяні з 20 грудня і до 2 січня. Другі — семестрові з 20 червня і до 1 жовтня. 
 5. Форми навчання 2 — стаціонарна і заочна. На стаціонарі учні вчаться 5 днів на тиждень з 8:00 до 16:00. На заочній формі студенти відвідують університет двічі на місяць — по вихідних.

Що стосується самого навчального процесу, то він, як правило, включає лекції, семінари, практичні роботи, заліки і іспити. Усі знання, які отримують студенти, оцінюються за п’ятибальною шкалою. Незалежно від спеціальності, студенти вивчають загальні та профільні предмети. Крім того, у них є можливість обирати деякі дисципліни, формуючи власний план навчання.

Що необхідно для вступу

Бажаєте отримати вищу освіту у Польщі? Тоді будьте готові виконати деякі умови:

 1. Потрібно вивчити польську мову до рівня В1 або вищого. Для навчання на англійській мові рівень її знання має відповідати В2. В обох випадках необхідно надати відповідний сертифікат.
 2. Для вступу в державний навчальний заклад на медичні або творчі спеціальності і навчатися безкоштовно студент має здати вступні іспити. Для вступу в приватний університет на такі ж спеціальності екзамени не потрібні.
 3. ЗНО. Для державного закладу необхідні, а для приватного — ні.
 4. Для вступу на в державний ВНЗ на бакалавріат надається атестат з середнім балом від 8. Для магістратури надають диплом бакалавра з середнім балом від 4. Бали атестату не мають значення, якщо ви обираєте для навчання приватний ВНЗ.

Відзначимо, що усі документи ви маєте подавати особисто! Але якщо є певні причини, які не дозволяють вам цього зробити, то ви можете звернутися до нас — адреса електронної пошти, телефони і форма зворотнього зв’язку нижче.

Чи є вікові обмеження? Це питання хвилює багатьох студентів. Наприклад, ви вже маєте професію, але бажаєте її змінити в отримати диплом європейського зразку. Ви можете абсолютно без перешкод подати документи до будь-якого ВНЗ Польщі!

Окремо варто сказати про те, що студенти з Картою поляка або ті, які володіють польською мовою на рівні С1, можуть отримати шанс навчатися безкоштовно. Для інших вартість навчання стартує від 1000 євро на рік.

Чому краще з Atomy

Ми є офіційними партнерами багатьох польських ВНЗ, а тому знаємо про особливості вступних кампаній усе так само, як і про сам процес навчання. Це дає нам можливість надавати майбутнім студентам повну підтримку.

Ми не тільки надамо вам усю необхідну інформацію щодо учбового процесу у ВНЗ, а й з радістю допоможемо підготувати пакет необхідних документів. З Atomy майбутні студенти легше адаптуються до навчання і проживання в Польщі.

Звертайтеся до нас за телефонами:

? +380674550190, +380993675750

Пишіть нам на пошту: ? atomy.ekpi@gmail.com

Або просто заповніть форму нижче і ми з вами зв’яжемося:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *