fbpx
Ні війні в Україні

Це такі страшні слова, що в них не хочеться вірити. Проте така реальність сьогодення українців. Мирні міста бомбить російська армія. Сказати, що таке варварство і жорстокість вибили мирних громадян зі звичного ритму життя – це нічого не сказати.

Вже більше місяця команда ГО “Atomy” докладає максимум зусиль, щоб допомогти всім, хто опинився в тяжких умовах, змушений був покинути свій дім, хто потребує допомоги речами, продуктами і таке інше. Ми вам не писали про це, бо були заклопотані турботою про наших громадян – жінок, дітей, літніх людей, людей з інвалідністю і не тільки.

[metaslider id=2907 cssclass=””]

Наразі ми вам готові розповісти і показати, скільки роботи ми вже зробили, як багато гуманітарної допомоги було зібрано і відправлено і нашим воїнам, і цивільним громадянам. Просто подивіться ці фото і ви зрозумієте, наскільки багато роботи в нас було останнім часом.

Команда ГО “Atomy” не стоїть осторонь! Ми не будемо мовчати! В Україні війна, яку загарбники затіяли з метою знищення українського народу! 

Ми продовжимо допомагати нашим громадянам стільки, скільки буде потрібно. Ми будемо активно допомагати і нашим воїнам, які мужньо боронять нашу країну від варварів, що вперлися на нашу землю.

Та, незважаючи на всі жахіття, що кояться просто в нас на очах, ми так само продовжуємо і допомагати всім, хто бажає вступити до польських навчальних закладів технічної і вищої освіти.

Станом на сьогодні ГО “Atomy” далі продовжують:

  • проводити заняття, і в мовних групах в тому числі;
  • набирати групи для поїздки в мовні табори;
  • допомагати з оформленням документів тим, хто планує навчатися за кордоном;
  • допомагати з потребами внутрішньо переміщених цивільних осіб;
  • допомагати по мірі можливостей воїнам ЗСУ і ТРО.

Якщо у вас виникли якісь питання чи потреби, або ж ви бажаєте відправити свою дитина на навчання за кордон і не знаєте з чого почати, який навчальний заклад обрати, то звертайтеся до менеджерів команди ГО “Atomy” – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Ми тримаємо руку на пульсі! Життя триває, попри всі зусилля, які докладає ворог, щоб нас зламати. Українці – нація незламних, сильних і вільних духом людей!

Команда ГО “Atomy” завжди буде на боці правди, любові, свободи і миру! І ми закликаємо весь світ не стояти осторонь, а докладати максимум зусиль, щоб зупинити це божевілля. Також ми дякуємо тим, хто вже нам активно допомагає! Особливо нашим друзям з Польщі – просто знайте, що ви неймовірні люди!!!

Далі ми так само будемо інформувати вас про навчальні заклади Польщі, до яких можуть вступити студенти з України. Також ми будемо розповідати вам про нашу волонтерську діяльність, давайти корисні поради про те, як поводитись під час війни і таке інше. Слідкуйте за нашими статтями і не падайте духом!

Україна обов’язково переможе! Ми це знаємо! 

Європейська культурно-просвітницька ініціатива “Atomy”

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *