fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі – це великі перспективи для українських учнів, які тільки закінчили 9-й клас середньої школи! VIII Liceum im. A.Kamińskiego має привабливе розташування, хороший під’їзд. Ліцей розташований в центрі міста і його близькість до закладів культури та офісів – це теж досить велика перевага!

В навчальному закладі ведеться електронний щоденник. Також тут є сучасні аудиторії, інтерактивні дошки, візуалізатори, проектори, комп’ютерна техніка та зошити для учнів та набір для навчання RSA Biofeedback. До переваг ліцею можна віднести і те, що тут є:

  • сучасний ІТ-зал;
  • багатофункціональний майданчик;
  • новий спортзал;
  • шкільна їдальня;
  • кафе та зона відпочинку для учнів

Більше того, навчальний заклад зовсім поруч розташований із критим басейном “Акваріум”.

В ліцеї кваліфікований професорсько-викладацький склад та налагоджена співпраця з Опольським університетом, Опольським технологічним університетом та Державним вищим медичним професійним училищем. Все це дозволяють добре підготуватися до випускних іспитів. 

Ліцей пропонує участь у різноманітних дослідницьких клубах та семінарах. Тут дозволяють розвивати акторські та журналістські інтереси в успішному театральному колективі «Каламбур». Учні можуть займатися своїми захопленнями в шкільному робототехнічному клубі. Організовуємо інтеграційні та дослідницькі поїздки. 

Навчальний заклад надає медичну та соціальну допомогу всім студентам без винятку. Також в ліцеї пропонують активну участь у житті місцевої громади.

Короткий перелік напрямів навчання

Всі абітурієнти, які обрали VIII Liceum im. A.Kamińskiego для подальшого навчання, можуть обрати один з двох напрямків навчання. Так, в ліцеї можна вступити на медичний факультет. Перед студентами відкриваються широкі горизонти. Обравши цей профіль, вони зможуть продовжити навчання в медичних університетах і в майбутньому стати, наприклад, лікарем, фельдшером, фізіотерапевтом чи дієтологом.

Навчаючись на цьому факультеті, студенти отримують можливість брати участь у лекціях та вправах в університетах, з якими школа співпрацює вже багато років. У біологічній та хімічній лабораторії школи, на сучасному обладнанні, вони здобудуть практичні навички.

Разом з групою порятунку Ліцею учні дізнаються секрети надання першої допомоги. Вони також можуть взяти участь у надихаючих уроках дієтології.

Ще один цікавий напрямок навчання – це психологія! Цей профіль присвячений людям, які серйозно займаються навчанням у галузі соціальних наук. Викладачі познайомлять учнів із захоплюючим світом людського розуму.

Обов’язковим розширенням є польська мова, де студенти навчаться творчого та критичного мислення. Вони розвинуть вміння ефективно спілкуватися.

Також в навчальному закладі активно запрошують всіх студентів взяти участь у Психологічному клубі, де вони, серед іншого, дізнаються про основні теорії виховання та навчання, а також управління емоціями та подолання стресу. А театральний гурток «Каламбур» – це місце, де учні можуть висловити свої емоції.

Якщо учень мріє про журналістську кар’єру? А англійська – це його або її пристрасть? Тоді запрошуємо на лінгвістичний та медіа-клас із розширеною англійською мовою під патронатом Радіо Ополе. Додамо, що ліцей співпрацює з факультетом мистецтв Опольського університету. Цей профіль також дозволить учням зайнятися філологічним або юридичним навчанням.

Розвивайте свої навички, студенти беруть участь у шкільній англійській лізі завдань. Також є можливість перевірити свої знання на Олімпіаді з англійської мови. А відполірувати свій акцент всі учні можуть під час семінару з вимови. 

Якщо ваша дитина відкрита для багатьох можливостей? І їй подобається англійська мова? Або ж вона шукає профіль для себе, але не впевнена в якомусь конкретному напрямку?

Тоді вам підійде загальний клас, який дає можливість отримати високий рівень освіти, підготовку до гуманітарних чи природничих наук. Залежно від обраного учнем шляху, у нього є можливість продовжити гуманітарну освіту, наприклад, філологію, юриспруденцію, журналістику чи природничі науки, напр. економіка, банківська справа, IT.

В закладі орієнтуються на високий рівень знання англійської мови. Тому першим обов’язковим розширенням для кожного є ця іноземна мова, не знаючи якої важко знайти себе в сучасному світі.

Наступний крок залежить від студента! На другому році навчання він може обрати польську мову, якщо відчуває себе більш гуманістичним або математичним. На третьому році навчання заклад пропонує історію, географію або фізику.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *