fbpx

Мовний табір ATOMY триває! За ці декілька днів ми вже багато вивчили та багато чого дізналися. Під чутливим керівництвом нашої чарівної Анни Плюсніної – психолога команди ATOMY – діти проходять цікаві та корисні практики із саморозвитку. Так, в неділю, після перегляду фільму мовою оригіналу, в нас лишилася годинка часу до вечері й ми вирішили використати її із користю, а точніше пані Аня провела для дітей практику – вправу з ораторського мистецтва.

Крім того, ми вже встигли відвідати аквапарк! Було дуже весело та цікаво, хоча погода в Польщі все ще прохолодна та дощова. Але ми робимо атмосферу в таборі теплою та дружньою.

Звісно, кожного дня діти вивчають польську мову. Бо в нас же мовний табір – ви ж пам’ятаєте? Дітям подобається займатися, адже наші викладачі підходять до уроків дуже нестандартно.

А сьогодні всією гамірною командою ми приїхали до Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego за запрошенням ректора Анжея Войтило, де діти познайомилися з освітніми пропозиціями університету та можливостями навчання. Було дуже інформативно для майбутніх студентів! До речі, ви теж можете ознайомитись з пропозиціями університету в нас на сторінці – https://atomy.com.ua/propozycziyi-kalishskogo-universytetu/.

Ну і, звісно, кожний ранок в діток починається з активної руханки! Адже ми знаємо, як важливо, щоб діти були не тільки розумними, а й фізично здоровими.

Мовний табір ще триває! Щоб побачити більше цікавої інформації підписуйтесь на наш інстаграм – https://www.instagram.com/a_t_o_m_y/#.

І маленький фотозвіт для вас:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *