fbpx
Відпочинок в Польщі

Кінець червня – це гаряча пора для польських курортів! Саме в цей період закінчують навчання студенти та більшість з них від’їжджає на відпочинок. Хтось за кордон, а хтось обирає вітчизняні курорти.

Так, останнім часом ми відійшли від теми навчання. Але ненадовго! Зовсім скоро ми розповімо вам ще багато цікавого про навчання в Польщі й не тільки. А поки ж пропонуємо вам ознайомитись з переліком польських курортів.

Нащо це вам? Ну, в Україні йде війна і окупанти позбавили українців можливості спокійно спати, жити та відпочивати. Вони забрали в нас наше море…Та ненадовго! Бо ми своє відвоюємо.

А поки бойові дії тривають виїхати на відпочинок на море можна тільки за кордон. І найкращий варіант – це Польща! От тому ми й підготували для вас підбірку відомих морських курортів в Польщі.

Відомий курорт Гданська

Гданськ – це чарівне місто! Тут багато визначних місць та культурних пам’яток. А ще в Гданську знаходиться відомий польський курорт. Найбільш популярні пляжі тут – це Brzeźno i Stogi. 

Звичайно, ці пляжі знаходяться не в самому центрі міста, але на трамвайчику від центру їхати зовсім недовго. Тим більше що транспорт в Польщі ходить як швейцарський годинник!

Відпочинок в Гдині

Гдиня – це доволі молоде польське містечко. Ще на початку ХХ століття це було невеличке рибальське поселення. Та після Першої Світової війни на його місці почали будувати місто.

Гдиня – це місто, де можна відпочити душею, відволіктися від усіх проблем та незгод. Тут панує дуже розслаблена і приємна атмосфера, якою вона і повинна бути у портовому місті. Так, все правильно! Гдиня – це хоч і невелике місто, але воно є припортовим.

Відпочинок у Сопоті

Ще одне мальовниче місто – це Сопот. Воно розташоване між двома іншими містами – Гданськом та Гдинею. Приваблює туристів Сопот своїм мальовничим узбережжям Балтійського моря.

Тут ви будете милуватися чудовими піщаними пляжами, які відомі по всій Європі ще з початку 19 століття. Все тому, що пляж в Сопоті дуже чистий і широкий, з ніжним пісочком, а його протяжність становить понад чотири кілометри! Містяни та міська влада дуже цінують свою туристичну перлину, тому докладають всіх зусиль, щоб вберегти пляжі Сопота від засмічення.

Відпочинок в Колобжегу

От ми й добралися до найбільшого та найвідомішого курорту, який знаходиться в центральній частині Балтійського узбережжя Польщі. 

Чим же так приваблює туристів цей курорт? Перш за все тим, що тут створені ідеальні умови для відпочинку та лікування:

  • чисте море;
  • просторі піщані пляжі;
  • ліси;
  • озера.

А про особливий клімат в цьому місці й говорити годі! 

Та головне, що протяжність пляжу складає близько дванадцяти кілометрів, а тому місце тут точне знайдеться всім.

Відпочинок у Владисловово

Ще один лікувальний курорт знаходиться на Хельському півострові. Тут вам не просто свіже повітря й чистесенькі пляжі. Головна перевага курорту в тому, що повітря тут має особливі лікувальні властивості. Все тому, що воно насичене йодом.

Відпочинок Криниці Морській

І на останок додамо до переліку ще один відомий польський курорт. Він є найбільшим місцем відпочинку для туристів на сході країни. А знаходиться він на вузькій смузі землі – Віслінській косі. 

Місто зачаровує с першого погляду! Воно заховане серед лісів та з обох боків оточене водою. Пляж проходить через зелений і ароматний ліс. 

Та в цього курорту є один недолік. Зовсім поруч розташована Калінінградська область. Тому якщо раптом ви все ж таки вирішили відпочити поруч з такими “сусідами” – будьте уважні, аби раптом не потрапити до країни-агрессорки.

Підсумуємо

Ще не так давно українці мріяли поїхати на відпочинок за кордон. Але зараз всі хочуть лише одного –  мирного неба над головою і своїх рідних українських курортів! 

Ми віримо, що наші мужні воїни ЗСУ та ТрО проженуть з нашої землі російських окупантів! Та всі ми зможемо нарешті спокійно вдихнути морське повітря Азов’я та Чорномор’я.

До речі, нагадуємо вам, що відпочивати можна не тільки біля моря, а й біля річки, озера тощо. І дітям відпочинок зараз потрібен більше за все! Оскільки жахіття війни зараз дуже негативно впливають на підлітків.

Тому нагадуємо вам, що ми відправляємось в мовний табір в мальовничому місці в пансіонаті неподалік від міста Закопане. Відправляємось ми в подорож 29 червня, тому запрошуємо вас заповнити форму нижче!

Звертаємо вашу увагу на той факт, що відвідування мовного табору – це чудова можливість підготуватися до навчання в Польщі та вивчити польську мову, яка потрібна всім, хто планує навчатися в польських технікумах чи вишах.

[hubspot portal=”6717931″ id=”ff9e5294-e019-4829-b14d-6fc101f5f081″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *