fbpx

Відгуки

Курси польської мови

Якщо ви бажаєте залишити свій відгук про “Atomy”, то потрапили за адресою! На цій сторінці ви можете залишити свій комментар або побажання. Ми будемо вам дуже вдячні!

13 коментар до “Відгуки”
  1. Дуже вдячні АТОМУ,за їхню колосальну роботу,терпіння і час,витрачений на нас,за цікаві уроки,які проводила пані Наталія.Звернулися з нульовим знанням польської мови,але за рік навчання з вами,досягнули рівня В2 і успішно син здав екзамен.Це дало змогу поступити в Польський університет.Окремо дякуємо,пані Надії,за допомогу у виборі університету і організації всього процесу.Однозначно рекомендуємо!

  2. Рекомендуем 👍👍👍агентство и куратора для поступления в учебное заведение -Надежду. Быстро, эффективно, грамотно. Надежда не только сопровождала по документам, но также предоставила услуги репетитора по польскому языку, нашла службы , которые занимаются (апостилизацией) в РФ. Предоставила информацию по заселению. Сделала больше, чем требовалось. Спасибо за труд!

    1. Дуже вдячні Надії і всій команді за їхню роботу. Результатом задоволені. Завдяки хорошій організованості, всі документи вчасно зібрані, зроблений апостиль, переклад і відправлені у вибраний ВНЗ. Приємно було співпрацювати. Завжди якісна і зрозуміла інформація.

  3. Дуже задоволений робою працівників центру. Обслуговування на найвищому рівні! Працівники центру завжди готові надати підтримку, допомогти в незрозумілій ситуації та підійти з всією відповідальністю до ваших бажань. Завдяки їхній активній підтримці вступив до Польсько вищого навчального закладу, за що щиро вдячний.

  4. Дуже задоволена співпрацею з Атомі. Особлива подяка пані Надії. Хороший організатор, швидке реагування і відношення до дітей, як до рідних. Пані Надія допомагала моїй донечці ще і після приїзду до Польщі! Кваліфіковані викладачі польської мови. Вміють доступно пояснити і допомогти дітям. Надіюсь і надалі з ними співпрацювати. Однозначно рекомендую!

  5. Якщо ви маєте бажання щоб ваша дитина навчалась у Польщі, а ви не мали жодних проблем з документами, то “Атоми” для вас! Особливу увагу хочу звернути на роботу пані Надії. Слово цієї людини чітко збігається зі справою. Двічі скористалася послугами і, в результаті, моя старша дочка на третьому курсі університету, середня навчається в польському ліцеї, син у школі, малі у садочку, а я в поліцеальній школі. Навіть те що в друге звернулась в останній момент, це не стало проблемою, всіх влаштували.

  6. Дуже вдячні Надії за професійну та швидку роботу. Було дуже приємно працювати!

  7. Величезна подяка пані Надії і ГО « АТОМИ»! Донька приймала участь у проекті «Екологія-наша спільна відповідальність», який був спланований і організований цією чудовою командою! Дитина отримала величезне задоволення від поїздки, тому що отримала безліч корисної і цікової інформації, відвідала красиві місця і познайомилась з крутими хлопцями і дівчатами) )Все було на найвищому рівні!!! Дякуємо вам за надану Валерії можливість і бажаємо нових крутезних проектів! 👋🥰🇺🇦🇵🇱

  8. Дуже вдячні пані Надії за чудову організацію , незабутні спогади, насичену програму відпочинку, екскурсії… Однозначно рекомендуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *