fbpx

Розвивай творчі навички з Клементом Колетто і Атоми

Клемент КолеттоДизайн життя з Клементом Колетто.

Змішуючи різні предмети та методи дизайну, навчання дизайнерського мислення має на меті розвивати в учнів аналіз та творчі навички.

Маючи 25% твердих теоретичних основ та 75% практичних завдань та експериментів, клас підштовхує учнів до роздумів поза межами, розглядаючи проблему в усьому світі та звертати увагу на деталі, дозволяючи їм розвивати власні особистості та всесвіт.

Протягом семестру ми будемо працювати над різними масштабними проектами: продукти, графічний та космічний дизайн, завжди відображаючи соціальні, екологічні та економічні реальні ставки, викликаючи брендинг та технологічні аспекти.

Зіткнувшись з оригінальними викликами та ситуаціями, студентам доведеться поставити під сумнів і зрозуміти всі аспекти проекту, перш ніж висловитись і придумати власні винахідницькі рішення. Справжні творчі підсилювачі, різні уроки дадуть учням багато ключів, щоб зрозуміти, розвинути та адаптувати власну потенційну творчість перед різноманітними ситуаціями, розглядаючи специфікації та проблеми не як обмеження, а як можливості.

1. Що отримають студенти?

Після закінчення заняття студенти отримають сертифікат про участь, в якому сказано, що вони відвідували курс. Це можна використати для обгрунтування їх зацікавленості креативними сферами та певним рівнем дизайнерського мислення.

2. Які навички вони придбають?

Під час заняття студенти здобудуть нове розуміння світу, у якому ми живемо. Їх творчість буде активізована, і вони матимуть кращі навички аналізу, які можна використовувати у всіх сферах творчості.

3. Де вони можуть використовувати знання?

Вони можуть використовувати ці знання у будь-якій творчій галузі, але не тільки. Творчість може бути корисною щодня, незалежно від роботи, яку ми виконуємо. Вміння правильно проаналізувати ситуацію для створення відповідного рішення завжди корисно.

4. Де працювати?

Клас не дасть тобі всіх навичок, необхідних для того, щоб прикинутися дизайнером продукту чи модельєром. Однак він може ідеально доповнити інші практичні формування. Можливості необмежені.

Про Клемента Колетто

Після закінчення з найвищим рівнем відзнаки «Екольське мистецтво декоративів» (Страсбург – Франція) в галузі Дизайну товарів, Клемент працював у агентстві BETC Design в Парижі. Він прибув до Китаю в 2012 році, через 5 років після першого китайського досвіду роботи в дизайнерському офісі меблевої фабрики в Дунгуані.

Загалом, Clément провів майже 7 років на посаді менеджера з дизайну та креативного консультанта для шеньчженьської компанії. Зараз він живе в Івано-Франківську (Україна), і досі працює над широким асортиментом продукції для багатьох клієнтів з усього світу.

Клемент сподівається привнести нову чутливість і більше значення в продукти масового виробництва. Він вважає, що відповідальність дизайнерів – зробити продукти більш практичними з точки зору економіки, навколишнього середовища та людини, з остаточністю покращити якість життя.

Окрім своїх професійних обов’язків, Клемент читає лекції, організовує літні заняття з дизайну та викладає дизайн / дизайнерське мислення для різних шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *