fbpx

Вивчення іноземних мов на сьогодні є практично необхідним для сучасних європейців. Тому що люди, які знають та говорять мовою, яка не їхньою рідною, це додає їм впевненості в різних життєвих ситуаціях.

Зазвичай європейці вивчають англійську мову, рідше – німецьку, французьку або китайську. А все тому, що знання іноземних мов збагачує ваше життя, пропонуючи глибше розуміння культури, менталітету та історії інших країн. 

Ще одна важлива причина вчити іноземні мови – це бажання отримати гарну роботу. Адже міжнародні бізнес-компанії набирають працівників із сильними мовними та комунікативними навичками. 

Погодьтеся, що важко сперечатися з тим фактом, що важливість іноземних мов – це на сьогодні вкрай важливо!

Людину, яка знає багато мов – називають поліглотом. І сьогодні модно бути поліглотом! Багатомовність може стати вашою унікальною рисою, яка надасть вам додаткову перевагу та відрізнить від інших випускників з подібними навичками. 

Якщо ви хочете досягти успіху, тоді вивчайте іноземні мови! Якщо ви вже розмовляєте на чудовій англійській мові, то вже можете претендувати на навчання в Польщі. Але зважайте на той факт, що навчання в Польщі саме на англійській є можливим не в усіх навчальних закладах. Крім того, вступ обійдеться вам дорожче. І саме тому ми пропонуємо вам почати з вивчення польської мови.

Чи легко вчити польську

Польська мова має багато спільного з українською мовою. Тому вивчати її досить легко, якщо зрозуміти головні принципи. Звісно, якщо ви здібна людина, яка схильна до вивчення іноземних мов, то впоратися з вивченням саме польської ви можете самостійно.

Ви можете самостійно придбати весь необхідний матеріал, який допоможе вам у вивченні польської мови. Також ви можете пошукати уроки польської мови, що розміщені у вільному доступі в Інтернеті.

Але набагато ефективнішим буде записатися на курси по вивченню польської. Команда Atomy повідомляє вам про відкриття набору в групи по вивченню польської мови! Ми навчаємо як стаціонарно, так і онлайн. Тому ви можете обрати той варіант, який підійде вам найкраще.

Крім того, ви можете обрати групу відповідно до того рівня володіння польської мови, який вам потрібно здобути, щоб вступити до польського навчального закладу. 

Вивчення польської мови з “Atomy” – це:

  1. Індивідуальний підхід. Перед тим, як почати заняття, ми визначаємо рівень знання мови. Відповідно до рівня знань утворюємо групи з початком, середнім рівнем й так далі. Це дозволяє побудувати навчальний процес максимально ефективно.
  2. Розвиток всіх мовних навичок. Ми навчаємо учнів спілкуватися польською. Однак для навчання в польських навчальних закладах цього замало. Тому ми розподіляємо навчальний процес на усі мовні навички: розмовне мовлення, читання, письмо, аудіювання.
  3. Комфортні умови навчання. Ми навчаємо як дистанційно, так і стаціонарно. Ви обираєте той варіант, який вам підходить найкраще. В будь-якому випадку навчання проходить в комфортній атмосфері спілкування з викладачами.

Бажаєте вивчати польську мову? Тоді скоріш записуйтеся до “Atomy”! Заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом для уточнення всіх деталей

Вивчайте польську мову разом з нами – відкривайте для себе ще більше можливостей майбутнього!

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”43e54182-08c7-4b63-8a0a-344634310c57″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *