fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В столиці Польщі діють багато ВНЗ. І одним з них є відомий Варшавський Університет. Мова йде про навчальний заклад, який є державним. Заснований він був у далекому 1816 році. І станом на сьогодні цей навчальний заклад зберігає рейтинг найбільшого і найкращого ВНЗ в Польщі. 

Переваги закладу

Переваги університету значні! По-перше, всі викладачі, які працюють у ВНЗ, є висококваліфікованими, а тому вони надають студентам тільки якісні знання. І саме це в майбутньому дає їм можливість зробити перспективну кур’єру в будь-якій країні світу.

Навчання в Університеті – це завжди дослідницька практика! Саме тому керівництво потурбувалося проте, щоб в закладі була потужна науково-дослідницька база, де студенти зможуть практикуватися в різних галузях науки. 

В навчальному закладі враховують всі особливості сучасного світу. Вони постійно розвивають свій заклад, тісно  співпрацюючи з кращими у світі організаціями науковців та дослідників. 

Головні пріоритети Варшавського Університету полягають в інноваціях у сфері технологій і інтенсивній співпраці з впливовими польськими та закордонними компаніями. До речі, вони дуже високо оцінюють випускників, які виходять з лав Університету. Додамо, що Університет реалізує Болонський процес. Іншими словами, студенти, які стали кращими в навчанні, мають можливість продовжити навчання у закордонних ВНЗ. 

У 2006 році Керівництво навчального закладу розробило і впровадило свою власну внутрішню систему Варшавського Університету. Це дозволяє забезпечити високу якість освіти. Студенті, які навчаються у Варшавському Університеті, добре знають, наскільки ретельно і доступно організовані заняття. Тому саме студентам дають можливість і право оцінювати навчальний заклад по всім напрямкам. Саме думка студентів є найбільш важливою!

І це не просто слова! В Університеті студенти мають можливість вплинути на рівень освіти. Для цього вони беруть участь у загальноуніверситетських дослідженнях, заповнюючи відповідні анкети. Саме таке анкетування допомагає експертам і керівництву навчального закладу міняти його структуру в кращу сторону. 

Внаслідок того, що дуже багато уваги було зосереджено на якості навчання, це призвело до того, що окремі спільноти взяли на себе ще більшу відповідальність за підвищення якості. І тепер кожна спільно регулярно, а точніше щороку оформляє звіт про те, яка робота була виконана. Наразі у Варшавському Університеті діють спільноти, які націлені на те, щоб забезпечувати високу якість освіти.

Коротко про факультети

На сьогодні у Варшавському Університеті на постійній основі діють 37 факультетів, в яких студенти можуть обрати з понад 100 спеціальностей і спеціалізацій в таких сферах, як:

  • природознавство;
  • гуманітарні науки;
  • точні науки.

Варшавський Університет вже багато років лідирує серед провідних польських вищих навчальних закладів. Саме тому вступити до такого рейтингового навчального закладу дуже непросто, а ще важче втримати звання “студент Варшавського Університету”. пам’ятайте, що престиж і популярність нічого не варті, якщо вони не є наслідком високого рівня навчання. Саме тому керівництво навчального закладу докладає максимум зусиль, щоб якість освіти завжди була на найвищому рівні!

Коротко про вступ до Університету 

Оскільки мова йде про один з найпрестижніших вищих навчальних закладів Польщі, то необхідно врахувати деякі особливості і вимоги щодо вступу. І перш за все пам’ятайте, що при вступі в Варшавський Університет, в залежності від обраного факультету, може бути поставлена додаткова вимога. Це може бути складання іспиту або проведення співбесіди тему, яка була обрана для подальшого навчання. 

Що стосується того, які документи можуть знадобитися, то у майбутнього абітурієнта має бути:

  1. Супровідний лист.
  2. Письмова рекомендація викладача з попереднього навчального закладу. Якщо абітурієнт вступає на Магістра, то рекомендація має бути складена професором.
  3. Звісно, абітурієнт має добре знати польську мову на розмовному і письмовому рівнях. При цьому рівень має бути не нижче В2 і він має бути підтверджений відповідними сертифікатами. Те саме стосується і знання англійської мови. 

І головне – Варшавський Університет є державним навчальним закладом, а тому студенти з інших країн можуть претендувати на Безкоштовне навчання. Звісно, що студентам, які мають Карту Поляка або карту побиту, перевага надається в першу чергу.

Також важливим є і наявність Сертифікату, що підтверджує відповідний рівень знання польської мови. Рівень підтверджується після проходження державного тестування. Якщо ви хочете дізнатись більше про напрями навчання університету Адама Міцкевича, то звертайтеся до адміністраторів ГО “Atomy” – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *