fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Якщо вас цікавлять природничі науки і ви шукаєте навчальний заклад, щоб отримати вищу освіту, то радимо вам звернути увагу на Варшавський університет природничих наук. Це польський ВНЗ, який має понад 200-річну історію. Він є одним з найстаріших, найбільших та найсучасніших закладів вищої освіти Польщі.

Засновано заклад було у 1816 році. Сьогодні університет може похвалитися розвиненою інфраструктурою. Головний кампус займає 70 гектарів площі і включає:

 • гуртожитки;
 • бібліотеку;
 • спортивний центр;
 • мовний центр;
 • ветеринарну клініку.

Цікаво, що частина кампусу – це історичні будівлі 18-го сторіччя. Вони розміщуються при палаці. В сучасній частині кампусу знаходяться корпуси ВНЗ і гуртожитки.

Розглянемо далі, які ще особливості і переваги має Варшавський університет природничих наук.

Переваги навчального закладу

Отже, Варшавський університет природничих наук – це заклад вищої освіти, в якому студентів навчають понад 1300 викладачів та інструкторів. Всі вони докладають зусиль, щоб діти отримали не тільки корисні знання, а й максимально практичні навички.

Всього навчальний заклад може вмістити близько 25 тисяч студентів, і кожен з них може обрати для навчання один з тринадцяти факультетів, та про це трішки пізніше. а поки ми б хотіли звернути вашу увагу на те, що Університет посідає перше місце в рейтингах life science universities у Польщі. 

Крім того, саме цей ВНЗ було офіційно визнано “найбільш інноваційним і творчим університетом у Польщі щодо перспектив працевлаштування”. Це тому, що в закладі діють сучасні лабораторії, з них близько 50-ти – це комп’ютерні лабораторії, які об’єднані в загально університетську комп’ютерну мережу.

До уваги абітурієнтів тут також комп’ютеризована бібліотека, а також:

 • новий тепличний комплекс;
 • клініка для тварин;
 • центр гіпотерапії, тощо.

Загалом же в університеті діє майже 650 сучасних лабораторій, а також клініку для коней.

В університеті діє 300 аудиторій, де студенти можуть накопичувати знання. Та крім навчання в закладі дбають і про дозвілля молоді. Так, тут працює критий басейн і тенісні корти, криті кінні установки і спорт на відкритому повітрі. При кампусах університету діють приміщення для харчування, серед яких і більше десятка кафе.

Головні досягнення закладу

Варшавський університет природничих наук має декілька вагом досягнень, про які варто сказати окремо:

 1. По-перше, заклад займає перше місце в рейтингах Life Science Universities в Польщі.
 2. По-друге, його визнано “найбільш інноваційним і творчим університетом в Польщі з точки зору перспективи працевлаштування”.
 3. В 2014 році ВНЗ зайняв 1-е місце і був визнаний Кращим сільськогосподарським закладом в Польщі відповідно до рейтингу Освітньої Фундації PERSPEKTYWY.
 4. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie входить в десятку кращих державних університетів Польщі.

Варшавський університет природничих наук – це заклад, де перед студентами відкриваються широкі можливості і майже безмежні перспективи!

Факультети університету

Отже тепер розглянемо більш детально про те, на яких факультетах можуть навчатися студенти Варшавського університету природничих наук. Та на початку нагадуємо вам, що перед вступом до навчального закладу необхідно вивчити польську або англійську мови. Тому ми запрошуємо долучитись до програми команди ГО “Atomy” по вивченню польської і англійської мови. Після проходження курсу ви отримаєте відповідний сертифікат, що буде підтверджувати ваші знання.

Тепер повернемось до факультетів, яких всього тринадцять, а отже загальних напрямів навчання стільки ж і це:

 • сільське господарство та біологія;
 • ветеринарна медицина;
 • лісове господарство;
 • садівництво, біотехнології та ландшафтна архітектура;
 • будівництво та інженерна екологія;
 • технології деревини;
 • зоотехніка;
 • економічні науки;
 • харчові науки;
 • харчування людини і споживчі науки;
 • Production Engineering;
 • гуманітарні науки;
 • прикладна інформатика та математика

Так, університет дає студентам багато знань і можливостей, та важливим є і той факт, що при ньому діє Бюро студентської кар’єри. Тут випускникам і студентам допомагають з працевлаштуванням, стажуванням та проходженням практик. 

Також у ВНЗ проводять різноманітні інформаційні, консультаційні та навчальні консультації у сфері працевлаштування, ринку праці та професійних компетенцій. І це для більшості студентів головне, адже вони після закінчення закладу мають змогу успішно влаштуватись на роботу.

Додамо також, що ВНЗ є учасником програми міжнародного студентського обміну Erasmus +. Тобто студенти можуть пройти  семестр або цілий навчальний рік в вибраному закордонному університеті, що є партнером Варшавського університету природничих наук.

Підсумок

Освіта у Варшавському університеті природничих наук – це можливість отримати перспективну спеціальність і подальшу роботу не тільки в Польщі, а й в країнах Європейського Союзу.

Нагадуємо вам, що допоможемо всім бажаючим обрати підходящий навчальний заклад в Польщі і оформити документи на вступ, виїзд за кордон. Якщо ви якраз замислились над тим, щоб відправити свою дитину на навчання в Польщу, то зв’яжіться з нашими менеджерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *