fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ліцей № 5 має 61-річну історію. Навчальний заклад був створений в серпні 1954 року. Усі вчителі в закладі дбають про постійне підвищення якості роботи ліцею та збагачення освітньої пропозиції з урахуванням потреб та інтересів учнів. 

Ліцей № 5 має декілька важливих переваг. Наприклад, тут є сучасний комп’ютерний клас, мультимедійний центр, лінгафонні та предметні кабінети, які добре оснащені обладнанням та всіма засобами, що можуть знадобитися для успішного і продуктивного навчання. 

У середній школі діє навіть шкільний театр, який виховав багато поколінь художників, людей естради та культури і став незмінним елементом культурного ландшафту Катовіце. Проте театр – це не лише молоді актори. Надзвичайно важливим аспектом діяльності театру є благодійна діяльність. Шкільний театр підтримує діяльність фонду «Mam marzenie» та «Будинок сімейної допомоги дітям з ДЦП» в Ополі.

Якщо ваша дитина бажає вчитися саме в Польщі, то пропозиції від Ліцею № 5 в Катовіце варто розглянути. 

Напрями навчання в навчальному закладі

В гуманітарному класі учні навчаються під егідою Університету економіки, Інституту філософії, Сілезького університету. Клас ідеально підійде абітурієнтам з гуманістичними інтересами, захопленими журналістикою та сучасними медіа, а також правом та адміністрацією.

Додатково навчальний заклад пропонує студентам:

 • участь в освітніх проектах, наприклад, Young Assisi, Erasmus +;
 • діяльність на платформі etwinning;
 • семінари з основ права, зустрічі з юристами;
 • семінари з журналістики, включаючи онлайн-журналістику;
 • театральні заняття;
 • розширення знань про регіон;
 • активна участь у культурних заходах;
 • численні журналістські проекти у співпраці з Сілезьким університетом.

Студентам надається гнучкий вибір курсів на розширеному рівні. Крім того, учням пропонують до вивчення додаткові теми – Основи права або Соціальні мережі.

В класі з природничим напрямком студенти навчаються під егідою Верхньосілезької школи економіки, Сілезької медичної школи. В класі зможуть навчатися абітурієнти, які захоплюються здоровим способом життя та зацікавлені у розширенні своїх знань у сфері медичної допомоги. 

В навчальному закладі учням додатково пропонують такі заходи, як лекції та майстер-класи на факультеті косметології та догляду, заняття з дієтології та гастрономії, включаючи молекулярну кухню, макіяж, кампанії з підтримки здоров’я. Додатково студенти можуть вивчати такі теми, як Елементи косметології та дієтології або Служби невідкладної медичної допомоги.

В лінгвістичному класі навчання проводиться під егідою Верхньосілезької школи економіки і Університета економіки. Клас підійде абітурієнтам, які цікавляться іноземними мовами, мовою бізнесу та мовою сучасних ЗМІ. Також цей напрям навчання підходить для учнів, які захоплюються подорожами за кордон та культурою інших країн.

Додатково в навчальному закладі пропонують:

 • участь в освітніх проектах, наприклад, Young Assisi, Erasmus +; 
 • діяльність на платформі etwinning;
 • заняття з менеджменту та маркетингу в університетах-партнерах;
 • Євротиждень – мовні подорожі;
 • закордонні поїздки;
 • активна участь у культурних заходах.

Додатково абітурієнтам пропонують до вивчення такі додаткові теми, як Ділова мова або Англійська мова в інформаційному суспільстві.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *