fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В місті Познань, що у Польщі, знаходиться Університет Адама Міцкевича. Це університет державного зразку, котрий на протязі багатьох років займає лідерські позиції серед усіх університетів Польщі. 

Університет має багату історію – навчальний заклад вже діє понад 400 років! Спочатку це була Любранська Академія, яку заснував єпископ Ян Любранський у 1519 році. У 2019 році університет мав честь святкувати свій власний столітній ювілей! 

Переваги навчання

Головна ціль університету, як навчального закладу – це надати всім студентам знання високої якості, а отже і високоякісну освіту! В університету студенти можуть обрати програми бакалавра на трьох мовах:

Також тут можна здобути і ступінь магістра на англійській, польській, данській мові. Більше того, тут діють індивідуальні докторські програми, які студенти можуть захистити на англійській мові.

На даний час в навчальному закладі працює близько трьох тисяч викладачів. З них понад 350 – це титуловані професори! Також півтори тисячі викладачів – це доктори наук і старші лектори. В університеті навчання і дослідження проводять більш ніж в 45 областях, а в плані спеціалізацій напрямів аж 183!

З кожним роком в університеті збільшується кількість іноземних студентів. це стало приводом для створення спеціальних додаткових програм:

 1. Школа польської мови та культури, де можуть вчитися студенти з інших країн.
 2. Літня школа польської мови та культури. 
 3. Курси польської мови: EILC IN POLAND – Erasmus Intensive Polish Language Courses. дуже важливо, щоб студенти добре володіли польською мовою!
 4. Школа іноземних мов, що пропонує попередні курси англійської мови для студентів з інших країн.
 5. AMU-PIE: ОДИН РІК У УАМ, що включає близько 300 курсів, які викладаються трьома мовами – англійською, французькою та іспанською.

Студенти і випускники навчального закладу, які цікавляться тим, щоб отримати додаткові знання, мають для цього всі можливості. ВУЗ пропонує до їхньої уваги спеціальні програми і курси, а точніше післядипломну освіту, додаткову професійну кваліфікація – Академія “Artes Liberales” (AAL) і міждисциплінарне дослідження в галузі гуманітарних наук (MISh).

Якщо узагальнити всі переваги університету, то вони укладаються в наступному:

 1. Всі наукові дослідження, які проводять в університеті, мають дуже високий рівень.
 2. Університет має дуже зручне географічне розташування.
 3. Середовище, де знаходиться навчальний заклад, є мультикультурним.
 4. В університеті дає студентське містечко, яке обладнане за всіма сучасними стандартами.
 5. Динамічний бізнес-центр! Тут всі студенти без винятку мають можливість влаштувати перспективну кар’єру.
 6. Зручності для студентів, які мають інвалідність.
 7. Різноманітні спортивні програми.

Такий список переваг не може не викликати захоплення! Саме тому ми рекомендуємо вам цей університет.

Напрями навчання

В університеті студенти мають можливість обрати один з представлених напрямів навчання:

 • геологія;
 • просторова економіка;
 • філологія;
 • біологія;
 • хімія та фізика;
 • польська та класична філологія;
 • історія;
 • математика і інформатика;
 • географія;
 • психологія і неофілологія;
 • право;
 • права та адміністрації;
 • теологія;
 • етнологія;
 • культурознавство.

Це лише малий перелік напрямів навчання, серед яких можуть обирати майбутні студенти університету! Якщо ви хочете дізнатись більше про напрями навчання університету Адама Міцкевича, то звертайтеся до адміністраторів ГО “Atomy” – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додамо, що Познанський університет ім. Адама Міцкевича веде активну співпрацю з понад 350 університетами зі всього світу. Навчальний заклад є членом Європейської Асоціації Університетів і Європейського університету безперервного навчання, тощо.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *