fbpx

Зимовий набір до польських університетів відкрито, а це чудова можливість розпочати свою освітню подорож вже з березня 2024 року. Головні вищі навчальні заклади Польщі запрошують абітурієнтів до здобуття вищої освіти на рівнях бакалавра, інженера чи магістра. Приймання документів триватиме до 15 січня, а навчання розпочнеться в березні.

Це відмінна можливість для тих, хто не бажає чекати осені, а хоче почати навчання вже зараз. Польська система вищої освіти відрізняється гнучкістю та можливістю вступу двічі на рік: основний (у жовтні) та додатковий, який розпочинається з березня. Це робить навчання в Польщі більш привабливим та конкурентним. Навіть якщо студент пропустив осінню вступну кампанію, зимовий набір дає можливість розпочати навчання без втрати часу.

Декілька провідних польських університетів вже провели зимовий набір.
Серед них:

  • Суспільна академія наук у Варшаві та Лодзі.
  • Гуманітарно-економічна академія у Варшаві.
  • Академія “Вістула”.
  • Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві.
  • Колегіум “Цівітас” у Варшаві.
  • Університет банківської справи у Вроцлаві та Познані.

Для магістрантів доступні політехнічні та природничі університети, такі як Вроцлавська політехніка, Варшавська, Краківська, Люблінська, Ченстоховська, а також Аграрний університет ім. Г. Колонтая у Кракові.

Такий зимовий набір до польських університетів створює унікальну можливість для абітурієнтів з різних країн здобути вищу освіту в перспективних навчальних закладах Польщі.

Бажаєте подати документи на вступ? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *