fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

На річці Вісла. що в Польщі. розташоване місто Торунь. воно є одним з найстаріших і найкрасивіших польських міст. Проте місто приваблює людей не тільки красою своїх околиць, а й доволі низькою вартістю проживання. При цьому в місті всі бажаючі можуть здобути вищу освіту високої якості, витративши при цьому на навчання значно менше коштів, ніж у великому місті.

Саме в місті Торунь знаходиться Університет Миколая Коперника. Засновано його було в 1945 році. Цей ВНЗ є одним з найбільших державних польських університетів. Він входить до п’ятірки найкращих університетів Польщі.

Студенти, які обирають саме Університет Коперника, мають можливість вчитися на сімнадцяти факультетах. Проте про них ми розповімо трішки нижче. А зараз звернемо вашу увагу на те. що заклад має сучасну дослідницьку та дидактичну інфраструктуру:

 • крайову лабораторію атомної, молекулярної та оптичної фізики; 
 • центр квантової фізики; 
 • міждисциплінарний центр сучасних технологій;
 • університетський спортивний центр, Collegium Humanisticum. 

Крім того, ВНЗ має власну бібліотеку, фонд якої налічує понад три мільйони книжок. Всі студенти мають можливість скористатися цими книжками під час навчання і проведення будь-яких досліджень.

Було б дивно, якби в при Університеті не діяв власний астрономічний центр. І він таки є – Центр астрономії імені Миколи Коперника. Центр оснащений унікальним 32-метровим радіотелескопом. А ще від університету працює Полярна станція, що носить ім’я Ніколауса Коперника. Знаходиться вона на Шпіцбергені, що в Арктичному морі. 

Все це сприяє тому, що дослідники університету мають можливість працювати на унікальних і важливих об’єктах, роблячи при цьому неймовірні і важливі наукові відкриття.

До речі, саме вчені Університету Коперника створили Оптичний томограф – це найсучасніший пристрій, який дозволяє проводити якісне і детальне обстеження очей.

Переваги навчального закладу

Кожен студент, який навчається в Університеті, має можливість отримати післядипломну освіту. Так, всім випускникам пропонується доволі широкий вибір курсів, включаючи курси по вивченню польської мови.

Викладацький склад ВНЗ є дуже кваліфікованим. Студентів навчають практикуючі лікарі,  професори і доценти. 

Університет активно розвивається, створюючи нові напрями навчання. Так, до тих напрямів, що вже існують, за останні роки додались наступні:

 • інформаційна архітектура;
 • медична хімія;
 • медіаосвіта;
 • землеустрій;
 • психологія.

Загалом же в Університеті значну увагу приділяють саме розвитку науки і створенню новітніх технологій. До складу ВНЗ входить Міждисциплінарний центр сучасних технологій, Центр квантової фізики, Крайова лабораторія атомної, молекулярної та оптичної фізики.

При Університеті Коперника також діє власний музей. В ньому постійно проводяться різні виставки. А ще при закладі діє академічний хор. Всі студенти, які навчаються в Університеті, мають змогу відвідувати концерти хору.

Звісно, крім науки в закладі приділяють немало уваги і спорту. Саме тому при ВНЗ створений Академічний спортивний союз. Всі студенти можуть вступити до його лав і приймати активну участь в різних спортивних змаганнях. Найактивніші студенти за свої успіхи отримують спортивні стипендії. 

Загалом же в закладі діє дуже багато різноманітних спортивних гуртків для хлопців і дівчат. Таким чином, керівництво університету докладає максимум зусиль для того, щоб зробити життя своїх студентів різноманітним.

Про факультети і не тільки

Отже, Університет Миколи Коперника – один з найстаріших університетів в Польщі. І до уваги студентів тут діє сімнадцять факультетів, де викладання проводиться на польській і англійських мовах:

 1. Біології та охорони навколишнього середовища.
 2. Хімії.
 3. Філологічний факультет.
 4. Фізики, астрономії та прикладної інформатики.
 5. Гуманітарних наук.
 6. Математики та інформатики.
 7. Економіки та управління.
 8. Історичний факультет.
 9. Факультет наук про Землю.
 10. Педагогіки.
 11. Політології та міжнародних досліджень.
 12. Права та адміністрування.
 13. Образотворчого мистецтва.
 14. Факультет теології.
 15. Фармацевтичний факультет.
 16. Медичний факультет.
 17. Факультет наук про здоров’я.

Заклад має змогу надати якісну освіту понад тридцяти тисячам студентів. При цьому учні можуть навчатися як очно, так і заочно. Також в Університеті можна вступити в аспірантуру і захистити докторську.

Студенти Університету мають можливість проживати у гуртожитках. Всього в навчального закладу їх чотирнадцять. Одинадцять гуртожитків розташовані в місті Торунь, а ще три розміщені в місті Бидгощ. Гуртожитки відрізняються комфортністю. Всі студенти тут мають доступ до безкоштовного інтернету. В цілому, така велика кількість гуртожитків є свідченням того, що навчальний заклад може забезпечити житлом будь-яку кількість студентів з інших країн.

Важливим нюансом є те, що в Університеті можна претендувати на стипендію ректора. При цьому її можуть отримати і студенти іноземці, які походять з країн, що поки не є членами ЄС або не мають Карти Поляка.

Підведемо підсумок

Навчання в Університеті імені Миколая Коперника буде надзвичайно цікавим усім, хто цікавиться науковими дослідженнями. Якщо ж майбутній студент не знає польської мови на відповідному рівні, щоб почати навчання, то він або вона може брати участь в курсах по вивченню польської мови.

То, якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Університет імені Миколая Коперника, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *