fbpx

Цікавий факт – в Польщі значно виріс попит на україномовних спеціалістів. Воно й не дивно, адже багато українців виїхали в Польщу, тікаючи від війни. І це одна з причин, чому зростає попит саме на робітників, які володіють українською мовою. І давайте ще не забувати й того факту, що Україна й Польща підписали договір про взаємну співпрацю між країнами.

Отже, яку роботу пропонують україномовним спеціалістам в Польщі?

Як повідомляє сайт Yavp.pl з посиланням на kadry.infor.pl, одна з найбільших агенцій з працевлаштування іноземців у Польщі, раніше отримувала до 250 запитів на україномовних спеціалістів на рік. Зараз цей показник виріс в 10 разів! 

І найбільше запитів на за такими спеціальностями, як:

  • торгівля;
  • бухгалтерська справа;
  • податкові спеціалісти та інші офісні працівники.

Станом на сьогодні в Польщі працюють понад 25 тисяч компаній, які або відкрили тут свої філії, або повністю перенесли діяльність через війну, втрату клієнтів та виїзд з України майже 30% населення. 

І от найчастіше саме такі підприємства чи компанії шукають працівників, які володіють польською та українською мовами, а також знають специфіку роботи польських фірм, ринок та тонкощі польського оподаткування.

Беручи до уваги таку тенденцію, можна зробити висновок, що навчання в Польщі стає ще більш перспективним. Тому якщо ви ще не визначилися з навчальним закладом, але вже точно знаєте, що будете навчатися саме в Польщі, то звертайтеся до наших менеджерів за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Як повідомляє у своєму звіті Польський економічний інститут “Українські компанії в Польщі після початку війни у 2022 році” протягом січня-вересня 2022 року було створено 3,6 тисячі робочих місць в компаніях з українським капіталом та зареєстровано 10,2 тисячі фізосіб-підприємців з України.

А Центр економічної інформації наводить дані, що станом на 10 січня 2023 року в Польщі працює понад 25 тисяч компаній, одним з акціонерів яких є українська компанія або фізична особа з українським громадянством. 

До прикладу у 2012 році таких компаній було лише 272!

Це дуже гарний показник, який свідчить, що українці не просто переїжджають до Польщі і чекають, доки все закінчиться. А починають діяти, відновлювати бізнес, щоб залучити кошти для себе та своїх сімей. Цікавий факт – 66% українців, які вже активно працюють в Польщі, заявили про продовження своєї діяльності в Польщі незалежно від ситуації в Україні. 

І треба сказати, що українським підприємцям в Польщі раді, адже додатковий вид конкуренції позитивно впливає на ринок товарів та послуг, урізноманітнюючи його.

Крім того, працевлаштування лише третини з-поміж біженців у Польщі позитивно впливають на ВВП країни, тож створення сприятливих умов для них на ринку праці в інтересах польської економіки.

Бажаєте навчатися в Польщі? Залишайте запит, заповнюючи форму нижче:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *