fbpx

Україна – це кожен з нас!

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

“Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами.”

І. Багряний

Сьогоднішній день був для українців дуже важким, страшним та болючим. Сьогодні ворог завдав масований ракетний удар по нашій Батьківщині. Багато руйнувань, загинули люди…абсолютно мирні, ні в чому не винні громадяни, які їхали по своїх справах.

Чи є цьому жахіттю виправдання? Чи можна підібрати слова, щоб описати скоєне? НІ!!! Ми чекаємо, коли світ нарешті розкриє очі й визнає росію державою-терористом…Ні! Ми вимагаємо, щоб росію визнали державою-терористом!!!

Ми виборемо свою свободу. Ми переможемо ворожу навалу й повернемо всі наші землі. Але, на жаль, людей не повернеш. Цей біль лишиться з нами на все життя. Тому ми маємо пам’ятати, яка ціна нашої незалежності, нашої свободи, нашого права жити! Пам’ятати та більше ніколи не повторювати помилок!

Ми відбудуємо Україну! Ми відродимо все, що розбив ворог. Україна була, є і буде завжди!

Вірте в це так, як віримо ми! А ще вірте в наших хлопців та дівчат в ЗСУ. Вони в нас найкращі! Підтримуйте їх так, як тільки можете.

Сьогодні дуже короткий та емоційний допис. ГО “Atomy” продовжують свою роботу та будуть й надалі підтримувати всіх, хто потерпає від нападів ворога. Ми продовжуємо нашу волонтерську діяльність й запрошуємо долучатись всіх бажаючих.

Тримайтеся та вірте в краще, бо так воно і буде. Все обов’язково буде Україна!

Ваші, ГО “Atomy”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *