fbpx

Знову наша люба країна тримає удар! Друзі, сподіваємось, що у вас все добре. Вірте в наших ЗСУ та сили ППО. Вони наші янголи, які оберігають наше життя та дарують надію. Віримо, що перемога вже з нами. Потрібно лише ще трішечки почекати.

Попри всі жахіття війни, нагадуємо вам, що життя триває! І ніяка ворожа атака не відбере щасливе майбутнє в наших дітей.

Тому ще раз нагадуємо — команда Atomy з радістю допоможе вам визначитися з навчальним закладом, якщо ви плануєте продовжити навчання в Польщі. Пишіть нам в коментарях або заповнюйте форму на головній сторінці сайту і ми відпишемо вам найближчим часом.

Також ви можете звернутися до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Пам’ятайте, що сила нашого народу в єдності! Всі ми різні, як колись казала Ліна Костенко, але в цьому й полягає наша особливість — так, ми різні, але коли треба ми стаємо єдиним народом, який не здолає жодна ворожа навала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *