fbpx

Мовний літній табір Atomy. Третій заїзд

Третій заїзд мовного літнього табору АтомівТретій заїзд мовного літнього табору Атомів в Польщі.

Мовний літній табір третього заїзду перетнув сьогодні екватор. Ми провели вже п’ять незабутніх днів із чуйними, енергійними, позитивними, турботливими, відкритими і талановитими підлітками. Четверо з тринадцяти вирішили лишилися з минулих змін, хтось планомірно, а дехто спонтанно.

За цей час вони встигли багато всього.

По приїзді познайомилися із мальовничими краєвидами старовинного Пултуська та його замком.

Наступного дня було заплановано розваги на березі річки. Купання та пляжний волейбол допомогли весело провести час та познайомитися одне з одним краще.

Тренінг психолога та коуча Анна Плюснина (Anna Pliusnina) “Слухати, щоб почули” розпочався з компліментів та обнімашок, які до кінця зміни зазвичай стають традиційними. Міркували, творили, грали і тренували ораторські навички.

На третій день насолоджувались польською Венецією – плавали на байдарках Наревом. Місто з води виглядає інакше, таємничо та романтично. Пощастило дівчатам, напарниками яких були сильні та вправні хлопці; вони отримали неповторне задоволення. А після водних розваг підлітки розпочали підготовку до конкурсу талантів.

Вчора група відвідала басейн. А ті, хто не міг, насолодилися арт-практиками від психолога у кав’ярні за філіжанкою капучіно. Слідом у всієї групи був тренінг з “азбуки почуттів”. Знову говорили та приймали компліменти, а розчулившись обіймались. Малювали. Розмірковували про почуття, вміння керувати ними. Демонстрували та відгадували їх. Вже відчувається, що діти стають командою, міцною, дружньою, відкритою, підтримуючою. Вони точно будуть сумувати одне за одним і підтримувати зв’язок потім.

Сьогодні ж знайомилися із Варшавою та історією Польщі. І знов пані Nataliya Romaniv дивувала, бо ми відвідали нове для команди та всіх підлітків місце – Вілянівський палац Короля Яна III, що занесений до переліку найцінніших зразків культури Польщі. Садово-палацовий ансамбль доби бароко захоплює красою, величчю та таємничістю. З вікон будівлі відкриваються чарівні види на розарій, так і хочеться присунути крісло, озброїтися книжкою та кавою. І нехай весь світ зачекає.

Але нам ніколи відпочивати, бо окрім всього переліченого кожен день розпочинається із енергійної руханки. Після сніданку дітки мають заняття із польської. А закінчується день спортивними іграми, танцями та надобранічними обнімашками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *