fbpx

Літній мовний табір.Третій заїзд – підсумки

Третій заїзд мовного літнього табору - підсумкиТретій заїзд мовного літнього табору в Польщі - підсумки.

Добігає кінця остання декада липня і мовний табір Atomy третього заїзду, а це означає, що нам пора пакувати валізи, збиратися додому. Десять днів, що пролетіли як мить, залишать кожному з учасників та команди на згадку про себе яскраво-ніжний букет з емоцій, подій, спогадів. Чим же вони були наповнені?

Неймовірною фізичною активністю. Щоденні вранішня руханка та вечірні спортивні ігри доповнювалися розвагами в басейні та на пляжі, сплавами на байдарках.

Новим досвідом. Кожного дня знання з польської мови, отримані не лише в класі від неймовірного вчителя. Деінде фактів про Польщу, Варшаву, Пултуськ, їх звичаї, людей, історію. Корисна інформація та навички із спілкування одне з одним та розуміння, вдосконалення себе.

Феєричними емоціями. Від компліментів та обнімашок, пізнання себе, оточуючих та світу, веселих та цікавих забав. А найефектнішими – від неочікуваного, інтригуючого, збуджуючого сюрпризу – пейнтболу, в якому кожен випробував свої сили, відчув важливість командної гри та безумовної підтримки.

Підсумуємо? Перелік справ останніх десяти днів: дві екскурсії, вісім занять з польської (а це між іншим 23 години), п’ять тренінгів, квест, «що, де, коли?», відвідування басейну, сплав байдарками по Нареву, двічі купання в річці та пляжний волейбол, дев’ять руханок, безліч прогулянок містом, баскетбол, бадмінтон, танці, ну і звісно сніданки, обіди та вечері і хвилюючий пейнтбол. Начебто нічого не забули.

Попереду дорога додому, прощальні обійми та сльози Ми вже починаємо сумувати. Та в наших прощальних сльозах солодкуватий присмак, вони про любов, довіру, дружбу, здивування, захоплення, хвилювання, пізнання, досвід, позитив, веселощі, радість, трохи про сум і безумовно про надію. Надію на наступну зустріч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *