fbpx

Технікуми Польщі – можливості безкоштовного навчання для українців

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

У технікумах Польщі з 1 вересня стартує навчальний рік. Цього року вступна кампанія для українців відрізняється від всіх, які були до цього. В Україні йде війна, а тому навчальний процес в учнів де перейшов в онлайн, а де й зовсім зупинився. Суттєвих змін зазнали і випускні іспити.

Враховуючи ситуацію, багато польських навчальних закладів пішли на зустріч абітурієнтам з України і спростили програму вступу. Наприклад, тепер можна донести апостиль до документів вже після вступу.

До війни в Україні свої корективи в навчання внесла пандемія, що накрила весь світ. Та зараз ситуація набагато складніша, складніша для України. І ми вдячні польським навчальним закладам за їхню підтримку!

Сьогодні ми хочемо знову вам нагадати про переваги і перспективи, які дає навчання в польському технікумі.

Детальніше про переваги і перспективи

Що таке навчання в польському технікумі? Перш за все – це середня спеціальна технічна освіта європейської якості. Ну, а друга головна перевага – це можливість навчатися безкоштовно. Більшість технікумів в Польщі є державними, тобто вони фінансуються за рахунок держави. Саме це і дає можливість студентам з України навчатися в технікумах безоплатно.

Сам навчальний процес сильно відрізняється від навчання в українських школах, ліцеях і технікумах. Головна відмінність в тому, що навчальний процес містить не тільки теоретичну базу, а й практичну частину. Тому зовсім не дивно, що в більшості українських студентів зростає мотивація до навчання!

А мотивований учень бажає жити за правилами ЄС, і також в майбутньому працювати в Європі. Звісно, це прямо впливає на рівень успішності студентів. Багато хто з них навіть отримують стипендію за особливі досягнення під час навчання. 

І тут варто вам нагадати, що успішні студенти в польських технікумах мають можливість пройти практику за кордоном! З тими, хто докладає максимум зусиль, дуже часто великі компанії підписують робочі контракти. Тому по закінченню навчання багато випускників можуть відразу приступати до роботи.

Навчаючись в польському технікумі, кожен студент відкриває для себе нові перспективи і можливості. Це впливає навіть на зміну світогляду! Діти стають більш відповідальними і зібраними, піклуються про оточуючих. Адже технікум в Польщі – це можливість подальшого розвитку безпосередньо в Європі.

Варто відзначити особливості навчального процесу, про які мають пам’ятати абітурієнти з України:

  1. Навчання проводиться здебільшого на польській мові. Хоча в деяких навчальних закладах є можливість обрати в якості основної мови навчання – англійську.
  2. Англійську мову всі студенти вивчають обов’язково. Крім неї також вивчають ще одну іноземну мову на вибір.
  3. Вільний від навчання час студенти можуть відвідувати різні секції за інтересами – від творчих до спортивних.

Звертаючись до першого пункту, ми наполягаємо, щоб діти обирали в якості головної мови навчання саме польську. Так їм буде набагато легше адаптуватись в середовищі – спілкуватись з однолітками, вчителями, тощо. 

Тому всім, хто планує продовжити навчання після 9-го класу в польському технікумі, потрібно заздалегідь подумати над обранням відповідної програми по вивченю польської мови. В ГО “Атому” така програма є! Ми з радістю допоможемо вам вивчити польську мову і по закінченню навчання видамо відповідний сертифікат, що буде підтверджувати ваші знання.

Щоб дізнатися більше про те, які технікуми в Польщі вважаються найкращими, а також про умови вступу до навчальних закладів такого виду, зв’яжіться з менеджерами ГО “Atomy” – 📞+380674550190, 📞+380993675750 і отримайте безкоштовну консультацію. Також нам можна написати на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж просто заповніть форму під цим записом.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *