fbpx

Технікуми Польщі – переваги навчання

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Технікуми Польщі є можливістю для українських учнів не тільки отримати освіту європейського зразку, а й роботу в країнах ЄС. Тим не менш, варто більш детально розглянути переваги навчання в польських технікумах.

Технікуми Польщі – про переваги

Переваги навчання в польських навчальних закладах середньої освіти – це:

  1. Можливість отримати освіту абсолютно безкоштовно. Причому таку можливість мають як поляки, так і іноземні учні. Звісно, безкоштовна освіта в більшості випадків є в державних учбових закладах. Але й деякі приватні заклади теж можуть навчати безкоштовно.
  2. Цілодобовий нагляд вихователів і вчителів. Це важлива перевага, коли дитина навчається не просто в іншому місті, а в іншій країні! Батьки можуть бути спокійні за свою дитину, оскільки учбові заклади мають в своєму штаті не тільки вчителів, а й вихователів. Більше того, деякі заклади навіть мають власну охорону.
  3. Не потрібно здавати вступних іспитів. Це значить – ніяких ЗНО! Для вступу потрібно просто надати певний пакет документів. Також майбутній студент має відповідати де яким вимогам. Більш детально про все це написано ТУТ.
  4. Польща – це зовсім поруч! Ви боїтеся відпускати від себе дитину далеко? Не бійтеся, адже Польща знаходиться дуже близько і ви завжди можете провідати свою дитину. Потрібно лишень, щоб у вас був закордонний паспорт і віза.
  5. Сертифікат європейського зразку. Це ще одна перевага польських технікумів. Кожний випускник по закінченню навчання отримує сертифікат, який не потрібно підтверджувати в ЄС. Такий документ дає можливість не тільки влаштуватись на роботу, а й продовжити навчання у ВНЗ.
  6. Невисокі витрати на харчування і проживання. Освіта в технікумах безкоштовна, проте за харчування і проживання все ж доведеться сплачувати. Це досить невеликі гроші, а всі гуртожитки технікумів відповідають європейським стандартам.

Але мабуть найголовніша перевага навчання в технікумах Польщі криється в тому, що студенти автоматично отримують можливість безкоштовно навчатися в ВНЗ Європи. Наприклад. якщо студент володіє польською мовою на рівні С1, то він може претендувати на ті ж умови вступу до ВНЗ, що і громадяни Польщі.

І, звісно, по закінченню навчання кожний студент може влаштуватись на роботу не тільки в Польщі, а й в інших країнах ЄС. А все тому, що кожний випускник здає професійний іспит, який підтверджує кваліфікацію випускника.

Якщо у вас ще залишилися питання, то ви можете поставити їх менеджерам ГО “Atomy”. Для цього просто дзвоніть за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під записом і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

Додами, що за бажанням ви також можете написати в дірект нашого Instagram – @_a_t_o_m_y_

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *