fbpx

Технікуми Польщі: Міжнародна школа спортивної майстерності

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Технікуми Польщі бувають різними. Їх досить багато і тому в абітурієнтів часто виникають проблеми з обранням найбільш підходящого навчального закладу. Саме тому ми розповідаємо вам про всі польські технікуми. Маючи уявлення про навчальний заклад, можна зробити вірний вибір.

І сьогодні до вашої уваги Міжнародна школа спортивної майстерності! Ідеальний варіант для майбутніх олімпійських чемпіонів.

Знаходиться навчальний заклад в м. Лодзь і працює на основі програми “Наука і спорт”. Це означає, що учням пропонуються спеціалізації за всіма основними видами спорту. Саме це дозволяє після закінчення досягти нових спортивних вершин, розпочати кар’єру тренера або продовжити навчання в спортивному виші. 

Технікуми Польщі – головні переваги

Технікум відрізняється тим, що має гарну технічну базу, сучасні лекційні зали, спеціалізовані кабінети, комп’ютерні зали, бібліотеку. Крім того, не варто забувати і про наявність високотехнічних спортивних комплексів: басейнів, стадіонів, тенісних кортів. Але крім власних об’єктів у закладу є дозвіл користуватися стадіонами, спортивними комплексами і тренажерними залами, що знаходяться в місті.

Також до переваг спортивної школи можна віднести наступне:

 • дуже високий рівень навчання;
 • тренери з футболи мають ліцензії UEFA i PZPN;
 • спортивна програма занять тільки індивідуальна;
 • наявність реабілітаційно-лікарської опіки;
 • невеликі навчальні групи і безкоштовна форма, спортивний одяг.

Учні займаються спортом по 16 годин на тиждень і мають змогу приймати участь в змаганнях обласного і державного рівнів. Варто додати, що в навчальному закладі діють зимові і літні оздоровчо-відпочивальні табори. Тому сумно вчитися дітям точно не буде!

Зауважимо, що технікум відомий своїми висококваліфікованими кадрами. В закладі працюють чудові тренери, шкільні педагоги, фізіотерапевти і викладачі. Вихованці можуть брати участь в додаткових математичних заняттях і заняттях з англійської мови.

І вишенька на торті – спортшкола має власний автобус, який за необхідності підвозить учнів на навчання та тренування.

Перелік спеціальностей

Якщо ваша дитина полюбляє спорт, то спортивний технікум в місті Лодзь – це саме те, що вам потрібно! Спортшкола спеціалізується на єдиноборствах, легкій атлетиці, фігурному катанню, художній гімнастиці, стрільбі з луку і кульовій стрільбі.

Спеціальності, які можуть обрати абітурієнти для навчання:

 • баскетбол і волейбол;
 • плавання;
 • футбол і легка атлетика;
 • дзюдо і карате;
 • фігурне катання;
 • гандбол, теніс, бокс;
 • художня гімнастика;
 • стрільба з луку і кульова стрільба;
 • водне поло і регбі.

Міжнародна школа спортивної майстерності — це сучасний навчальний заклад для дітей зі спортивними, хореографічними та акторськими нахилами. В ньому створені всі умови для максимальної реалізації здібностей дітей і отримання загальної освіти, яка дозволить продовжити навчання у вищих навчальних закладах Польщі. 

Умови вступу і вартість навчання

Технікум пропонує навчання для дітей, які закінчили 9 або 10 класів загальноосвітньої школи.

Щоб вступити в технікум необхідно підготувати стандартний пакет документів – детальніше читайте ТУТ. Проте важливим є і той факт, щоб абітурієнти виконали вимоги, які мають конкретні напрямки навчання. Наприклад, студенти мають надати довідку від лікаря про те, що не мають протипоказань для занять спортом.

Крім того, якщо мова йде про кандидатів у хореографічні класи, то абітурієнти повинні мати досвід танцю в будь-якій техніці, відчуття ритму і гарну фізичну форму. Усі навички обов’язково будуть перевірятися під час вступного іспиту і співбесіди.

Що стосується вартості навчання, то воно абсолютно безкоштовне! Сплачувати потрібно лише за триразове харчування – близько 18 злотих на день. Також потрібно сплачувати і за проживання 120 злотих на місяць.

Щоб отримати більш детальну інформацію про навчання в спортивній школі, ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” за додатковою консультацією. Для цього телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнити форму нижче.

Нагадуємо, що для перебування неповнолітніх учнів на території Польщі потрібен юридичний опікун!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *